RD rýmařov

Moderátor: Living

Re: RD rýmařov

Odeslatod evelina v Stř 16. Bře 2005 10:21:43

Pan Pavel, som velmi rada ze ste sa tu ozvali a prosila by som ak ste dali na seba kontakt. Byvam v okali uz 22 rokov a velmi by ma zaujimalo zateplenie.
evelina

Odeslatod Pavel Mirtl v Úte 22. Bře 2005 2:17:02

Pavel Mirtl Zborovská sedm Plzeň.
Pavel Mirtl

Odeslatod Pavel Mirtl v Úte 26. Dub 2005 3:01:39

Provádíme venkovní zateplení/termofasády/ na montovaných domech OKAL.Další informace
/reference/ na adrese Pavel Mirtl-MONTA Zborovská 7 Plzeň 301 00.montasto@quick.cz
Pavel Mirtl

Odeslatod slivovicka v Čtv 05. Kvě 2005 16:50:40

To tu nemá nikdou s touto firmou zkušenosti? Mě se od nich líbí projekt Solo 105, ale chtěla bych nějaké reference na firmu.
slivovicka

Odeslatod Danka v Čtv 05. Kvě 2005 17:16:24

Ja jsem videla jejich vystavbu na vlastni oci v Prisovicich a byla naprosto bezchybna a velmi rychla,presne tak ,jak slibuji.Bohuzel nemuzu ziskat zadne reference od majitelu,nejsou k zastizeni a ja tam jezdim jen obcas.Ted stavi obrovsky komlex bytovych domu v Chyni.Blizsi na Oxes.My bychom chteli Solo 117,ale mame zatim smulu s pozemkem,protoze neustale prudi CHKO kvuli cisticce ,takze cekame marne uz 2 roky a konec zatim v nedohlednu.V okoli Prahy ti pry doporuci firmu na zakladovou desku.Mne hlavne presvedcilo to,ze na stavbe vsichni usilovne pracovali,zadne opile postavy se tam nepotaceli,jak je bezne uplne vsude jinde a ja jsem na to hodne alergicka.Jsou totiz vycviceni ze staveb v Nemecku,protoze hodne stavi tam,musi si tam vsechno dovezt a zpracovat na miste.Oni vlastne dovezou jerab ,kamion a venkovni WC a protoze stavba i s krovy je hotova za 1 den,tak tam zaroven prespi a nikdo nemuze nic ukrast,coz je v Cesku taky bezne.
Danka

Odeslatod olga v Čtv 05. Kvě 2005 18:58:18

Me se RD Rymarov taky moc libi, vyhledove uvazujeme ze si od nich nechame postavit dum a to hlavne od te doby, co jsme na strankach Atrey videli od nich postaveny pasivni dum.Ale v realu ve skutecnosti jsme jeste zadny nevideli, takze me zkusenosti ostatnich tady zajimaji.
olga

Odeslatod StandaS v Pát 06. Kvě 2005 13:46:22

Olga:

Na stránkách Atrea jsou také ukázkové domy, tak se jeďte podívat. My jsme byli a byla to poslední potřebná informace pro přesvědčení mé ženy, že nucené větrání s rekuperací má význam a funguje, a že možná i ten pasivní dům... (tu)
StandaS

Odeslatod olga v Pát 06. Kvě 2005 21:11:42

Standa:

Myslim, ze byste si velmi rozumel s mym muzem:-))). Ja osobne jsem zasadne pro pasivni dum i pro rekuperaci( i kdyz zatim jsem to v praxi nevidela), ale kdyz jsme psali dotaz na RD Rymarov, kolik by asi (samozrejme velmi orientacne) takovy dum od nich stal, napsali nam informaci, ze je asi o 40% drazsi nez jejich normalni stavby. Coz je pri cene 2 000 000 nejakych 800 000 navic, coz neni malo. Vzhledem k tomu, ze ted shanime pozemek a i v okolnich vesnicich je cena se sitema tak min. 250 kc/m^2, tak pozemek pod 500 000 Kc nebude, dostavame se do prisernych cisel.Kdyz k tomu pripoctete jeste zakladovou desku, kterou RD Rymarov nedelaji, dotazeni siti atd, jsme na 4 000 000.

Pokud mate nejake priznivejsi cenove udaje, tak prosim napiste. Zaciname o stavbe uvazovat, takze shanime kazdou informaci. Nam se takovy dum moc moc libi, ale ta hypoteka... Ach jo...
olga

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům