ABradio - poslouchej online!

RD rýmařov

Moderátor: Living

RD rýmařov

Odeslatod Mirka v Stř 09. Bře 2005 12:01:09

Dobrý den, máte někdo, prosím, zkušenosti s rodinnými domy Rýmařov, eventuálně s montovanými dřevostavbami? Děkuji. Mirka
Mirka

Re: RD rýmařov

Odeslatod Evča v Stř 09. Bře 2005 13:22:49

Ahoj, bohužel naše zkušenost s výstavbou dřevostavby z Rýmařova je velice špatná. Rodiče si postavili domek (něco na způsob okálu) v domění, jak rychle bude výstavba provedena. Bohužel firma dodala spoustu špatných kusů, křivé nebo různě zdeformované panely, některé panely chyběly úplně, černé (plesnivé) parkety, vlhké prohnuté palubky, atd..... Dlouhé reklamační řízení velice stavbu protáhlo, některé kusy se ani vyměnit nepodařily. Pro úplnost se jen musím zmínit, že toto se stalo zhruba před 10 lety, nevím, jestli se situace od té doby změnila, ale z vlastní zkušenosti bych do této firmy již peníze rozhodně neinvestovala.
S pozdravem, Eva.
Evča

Odeslatod Mirka v Stř 09. Bře 2005 13:34:22

Evčo, dík. O to mi právě šlo, získat nějaké reference, myslím, že lidí, co s tím mají nějaké, jakékoli, zkušenosti, by mělo být dost, teď jen jestli se ozvou :)
Pěkný den
Mirka

Odeslatod Pavla v Stř 09. Bře 2005 14:04:45

Ahoj,já mám zase zkušenost s RD Okal Rýmařov,(montovaný sice už v r.1988),ale kladnou.Celé ty roky se nám bydlí moc dobře a žádné problémy nenastaly.Snad jen při rekonstrukci koupelny a tu jsme si dělali svépomocí,takže byla chyba na naší straně.Jinak teď řešíme a plánujeme zda povoláme odborníky z Rýmařova na zateplení a výměnu oken nebo opět budeme riskovat a zkoušet "jiné odborníky".V každém případě přeji dobrou volbu! Ahoj Pavla
Pavla

Odeslatod Danka v Stř 09. Bře 2005 17:42:25

Ja jsem videla vystavbu domku na vlastni oci.Na zakladovou desku udelali domek pomoci jerabu za 1 den!Druhy den pokladali tasky a za 14 bylo hotovo vse.Jak se v tom bydli,to nevim,zkusim se zeptat majitelu,jak je uvidim,dum stoji uz pul roku,tak snad nejake zkusenosti budou.Zvenku vypada nadherne.My jsme se rozhodli stavet s nimi,ale bohuzel se strasne protahuje vystavba siti.Momentalne tato firma stavi bytove domy v Chyni,taky se tam chystam kouknout,jak jim to jde.V ukazkovem dome jsme byli ,v tom na Praze 4,libil se nam moc.Mne osobne se libi na jejich domcich bezvadne zpracovane krovy a podbiti,to se u cihlovych staveb moc nevivdi,takhle cista prace.Taky jsem to zvazovala,ale kdyz v montovanem domku bydli i takovy Vasek Neckar a uz tolik let,tak to bude dost dobre i pro mne.My si proste dlouhou vystavbu dovolit nemuzeme a sami taky stavet nemuzeme a ani dozorovat.
Danka

Odeslatod Mirka v Čtv 10. Bře 2005 14:21:08

Danko, to by bylo skvělé, kdyby se ti podařilo cokoli zjistit! Byla bych ti moc vděčná. Zajímala by mne i cena, včetně základové desky, a také jestli firma zprostředkuje jinou firmu, která udělá základy...
Dík, pěkný den. M.
Mirka

Odeslatod Eda v Pát 11. Bře 2005 1:17:39

Ahoj děvčata, napište mi na Vás e-mail, můžu názorem posloužit, jsem čerstvým obyvatelem dřevostavby, od letošního začátku roku. :-)
Přílohy
dscn1789.jpg
image/jpeg
dscn1789.jpg (40.03 KB) Zobrazeno 4451 krát
Eda

Odeslatod Pavel Mirtl v Stř 16. Bře 2005 4:37:01

Provádíme venkovní zateplení na RD Okal již 8 roků.Protože jsem
tyto domy 12 roků montoval u RD Rýmařov tak s tím mám zkušenosti.
Na Vaše přání Vám zašleme informace.Zůstáváme s pozdravem.Mirtl.
Pavel Mirtl

Další

Zpět na Stavba a dům