Plastová okna-profily a kování

Moderátor: Living

Re: Plastová okna-profily a kování

Odeslatod Aneris v Pát 25. Bře 2005 7:35:56

Ladislav Platil - "Vámi uvedený profil není dobrý a nevyhovuje platným a závazným předpisům a normám!!!" - to doufam nemyslite jako odpoved pro VeronikuF a profil Veka Topline... Predpokladam, ze se tento vyrok tykal (snad) profilu Dimex Accord...
Aneris

Odeslatod Ladislav Platil v Pát 25. Bře 2005 8:32:19

For Aneris: Ano, myslím to jako odpověď pro VeronikuF. A již jsem jí zaslal vysvětlení! Profilem Dimex Accord jsem se nezabýval. L.P.
Ladislav Platil

Odeslatod Ladislav Platil v Pát 25. Bře 2005 8:35:02

For Aneris: DOPLNĚNÍ: Moje poznámka pro Veroniku F. se týkala profilu VEKA TOPLINE AD 70mm !!! Ne obecně profilu VEKA TOPLINE. L.P.
Ladislav Platil

Odeslatod Aneris v Pát 25. Bře 2005 8:44:54

Ladislav Platil - muzete mi tedy prosim to vysvetleni poslat take? Mame z tohoto profilu totiz ve vyrobe okna, ktera nam za 3 tydny budou montovat... Podle mych informaci je tento profil certifikovany... Dekuji.
Aneris

Odeslatod meky v Sob 26. Bře 2005 20:17:50

For VeronikaF:

Podle informací, které máme od dodavatele skel, je pro tepelnou izolaci lepší naopak nerezový rámeček.
meky

Odeslatod Ladislav Platil v Sob 26. Bře 2005 20:42:40

For VeronikaF, meky: Napsal jsem, že sklolaminat ( plast) je lepší, ale v porovnání s nerez rámečkem to je těsné. Rozhodně není plast výrazně lepší. Mám informace od jiných odborníků na okna, že by volili plast. Asi bych v tuto chvíli volil plast. Nicméně volbu nerez rámečku nepovažuji za chybu! LP.

Ladislav Platil

Odeslatod kaira v Sob 26. Bře 2005 21:17:07

Můžete mi taky poradit?U nás v domě/družstvo vlastníků domu/ budeme taky měnit okna jsou to velká okna takže cena je dost vysoká.Ale máme za předsedu staršího pána který šetří všude kde může.Potřebovala bych od vás napsat pár bodů -jaká okna, 4 nebo 5 komorová,jaké skla,kování a atd.Abych nevypadala na schůzy že o tom nic nevím a taky aby nám nevybral nějak špatně.Popis jestli možno pro laika.Dík moc Kamča
kaira

Odeslatod Ladislav Platil v Sob 26. Bře 2005 22:12:02

For Kaira: Odpověd zašlu na Váš E-mail L.P.
Ladislav Platil

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům