Plastová okna-profily a kování

Moderátor: Living

Re: Plastová okna-profily a kování

Odeslatod Radek v Pát 08. Dub 2005 12:04:32

Prosím Vás, rád bych se dozvěděl něco o kvalitě plastových profilů ACTUAL, ALUPLAST oproti celkem známým profilům VEKA, REHAU, Deucemix. Někteří výrobci těchto profilů nechtějí ve 3-komorovém provedení dělat velká okna, dělí je na menší části. Je to z důvodu tvarové deformace?? Jaké máte zkušenosti??
Radek

Plastová okna-profily a kování

Odeslatod Radek v Pát 08. Dub 2005 12:04:57

Prosím Vás, rád bych se dozvěděl něco o kvalitě plastových profilů ACTUAL, ALUPLAST oproti celkem známým profilům VEKA, REHAU, Deucemix. Někteří výrobci těchto profilů nechtějí ve 3-komorovém provedení dělat velká okna, dělí je na menší části. Je to z důvodu tvarové deformace?? Jaké máte zkušenosti??
Radek

Odeslatod Hannah v Pát 08. Dub 2005 12:33:45

Ráda bych se opět zeptala, co říkáte profilu DIMEX ACCORD .
Děkuji za váš názor.
Hannah

Odeslatod okna v Pát 08. Dub 2005 12:39:56

Prosím o zaslání informace o profilech na plastová okna . Jedná se o profily ACTUAL, ALUPLAST.Mněl jsem informaci od těchto výrobců i z doslechu, že kvalita těchto profilů je nižší, než u VEKA, REHAU atd, profilů. Nejsou vyrobeny z nerecyklovaných materiálů ,jako např. VEKA, ve velkých plochách mají tvarovou nestálost- časem, vývoj těchto profilů je po dobu 10 let nulový.
Děkuji za odpověď
okna

Odeslatod Eva v Pon 11. Dub 2005 14:15:50

to p. Platil:

hezký den, ráda bych Vás také požádala o informaci k výběru plastových oken. Uvažovala jsem o profilu Veka Topline AD, který jste v této diskusi příliš nedoporučoval. Prosím, mohla bych znát Váše důvody? Moc děkuju,Eva
Eva

Odeslatod Jaroslav Špor v Stř 13. Dub 2005 21:23:06

meky: pro tepelnou izolaci je lepší rámeček plastový. Celkově je ale asi nerezový vhodnější - má sice o trochu horší izolační vlastnosti, ale je na tom podstatně lépe z pohledu tepelné roztažnosti. Použití obou typů rámečku je v pořádku.
Jaroslav Špor

Odeslatod Petr Jezek v Úte 26. Dub 2005 14:01:50

V dome z 30.let budeme menit celkem 8 oken, 4 petikridla o sirce 445 cm a vysce 175 cm, 4 stejne vysoka trojkridla kombinovana s balkonovymi dvermi, Vsechna okna jsou ve smeru JZ vystavena vyhni rozpalene ulice ve stredu Brna. Jsou plastova okna vubec vhodna v teto velikosti a pro tyto podminky? Neni nutne otvor rozdelit? Jake profily a jake vyztuhy jsou nejvhodnejsi?
Dekuji za radu.
Petr Jezek

výběr dodavatele

Odeslatod demon v Stř 04. Kvě 2005 7:38:37

Prosím Vás, poradí mi někdo ?
Mám vybrány 3 dodavatele oken, kteří se liší samozdřejmě cenou a použitím plastového profilu. / kování je u všech kvalitní RONO NT nebo MACO/
takže profily jsou salamander2, plustec, trocal.
které z nich vybrat ?

díky
demon

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům