řezání panelu v Brně

Moderátor: Living

řezání panelu v Brně

Odeslatod MiTi v Pát 24. Pro 2004 23:39:37

V dohledné době budeme řešit problém vyříznutí propojovacího otvoru mezi dvěma panelovými byty.Slšeli jsme různé story - vyplavení sousedi, přeříznutý rozvod eletro a pod. Má, prosím, nědo tip na seriózní firmu v Brně a okolí ? Díky !
MiTi
 

Re: řezání panelu v Brně

Odeslatod IL v Sob 25. Pro 2004 19:13:12

V roce 2001 nám firma BBG Benda, Kroftova 13 (541217840) řezala okno a 2 dveře v bývalé sušárně, kde máme provozovnu. Bylo to se slevou kolem 23 tisíc. Nevím, jak to probíhá v bytech, asi si dávají větší pozor, ale ten kotouč se musí chladit vodou a té je opravdu dost. Sousedi si před 10-ti lety nechali řezat v bytě dvoje dveře a také už naposledy. Možná, že v bytech je jiná citlivější technologie, možná tu vodu přímo vysávají, nevím. Třeba poradí někdo zkušenější.
IL
 

Re: řezání panelu v Brně

Odeslatod Laděna v Úte 28. Pro 2004 0:07:52

Provádíme v akci "Panel" regeneraci panelového domu . Součástí je výměna chodbových luxferů za schodišťová okna . Vyřezávání otvorů 180x60 se provádí zmíněnou technologií. Byla to hrůza, voda nám v chodbě tekla přes 2 patra a prachem vzniklým při vyřezávání a smíšeným s vodou vzniklo blátíčko, kterým byla chodba zastříkání odshora dolů. No prostě zážitek. Kromě toho nařídil statik při vyřezávání otvorů pro nová okna vyřezat spáry pro kovové tyče, které nahrazují překlady. No a protože zmíněné zařízení řeže pouze rovné řezy, tak v rozích nám vyřezávali z panelu útvary ve tvaru válce a v tomto zaoblení se pak tvarovaly rohy otvorů pro okna. Byl to opravdu zážitek. V bytě bych to zažít nechtěla. Kromě těchto nepříjemností je samozřejmý také velký hluk.
Laděna
 


Zpět na Stavba a dům

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

TOPlist