Štuk na sádrokartonový strop

Moderátor: Living

Re: Štuk na sádrokartonový strop

Odeslatod Dasa v Stř 01. Pro 2004 18:50:38

:-) jeste ze mam holej byt. Slysela jsem, ze jedna pani takhle chtela opravu, ze jinak nezaplati spatne usazenej zachod a... a pak uz nenasla doma zadnou elektroniku, ze dokud nezaplati, tak ji zpet nedostane! Uff. Mne uz ted jde spis o tom, jestli to opravit vubec jde, anebo to vyzaduje uplne cele vybourat a predelat.... porad jeste verim, dam vedet vysledek, diky vsem za rady, Dasa.
Dasa

Odeslatod Sokola v Sob 04. Pro 2004 14:16:32

Jsem tak trochu od řemesla.Jestli je vidět páska nebo hrby tak to špatně přesádrovali a přebrousily a malba to nespraví,spíš bych po té firmě požadoval opravu (Přesádrovat spoje větší množstvý sádry rigips a víc to roztáhnout přes spoje a pořádně přebrousit.
Štuk natáhnout jde stačí jednovrstvá omítka,nebo Rimano sádrová omítka která se používá v různých tloušťkách ale tady stačí asi 1-2mm. Spíš bych zatlačil na tu firmu co to provedla.
Sokola

Odeslatod Dasa v Sob 04. Pro 2004 18:36:33

Diky moc za potvrzeni meho nazoru - kdyz tam tak nekdy stojim "holka intelektulka (ve smyslu, ze o tom vim prd) mezi dvema trema chlapama", ktery do me hucej, ze to lip nejde a ze po nich nemuzu chtit zazraky, tak chvilema opravdu pochybuji, jestli toho nahodou nechci moc.... Jsem rada, kdyz slysim, ze mam pravdu, ze tam zadne pasky ani hrby videt byt nemaji. A to jim jeste v jednom rohu zrejme upadl (?) kus sadrokartonu, takze je tam ta plocha zrejme necim "dodelana" a dela se tam puklina a bude tam naporad... Ja tlacim, ale s nespolehlivym lemplem clovek vazne nic nemuze, i kdyz si uz beru k ruce tatku, aby je vzdycky pekne serval :-(. Podle me uz si ze me delaji prdel a cekaji, az slevim, a vzhledem k blizicim se Vanocum je vyzenu a mavnu nad tim rukou...
Ach jo, nesnasim je............................................. Dasa
Dasa

Odeslatod Sokola v Ned 05. Pro 2004 13:43:15

Na to možné čekají ale jednoduché je to nezaplatit a požadovat opravu a jestli je to solidní řemeslník tak to musí uznat a už kvůli svému dobrému jménu sjednat nápravu.
Možná to taky chce jiný přístup,zavolat jinou firmu na opravu a o to mín zaplatit.
Sokola

Předchozí

Zpět na Stavba a dům