Střešní krytina

Moderátor: Living

Střešní krytina

Odeslatod Hannah v Pon 01. Lis 2004 10:40:27

Zdavím všechny stavitele,

teď v zimním období bychom rádi zakoupili, snad za lepší ceny, stavební materiál a střešní krytinu.
Nevíte někdo o stavebninách, kde poskytují větší slevy při větším odběru stv. materiálu?
Co se týče střešní krytiny. I kvůli penízkům uvažujeme asi o KM Betě.
Máte ji někdo? Kde se dá zakoupit za nějakou dobrou cenu. Něco už mám obvolané, ale mohly mi nějaké firmy uniknout.

Díky.
Hannah

Re: Střešní krytina

Odeslatod tomiik v Pon 01. Lis 2004 11:01:00

Zkuste střešní krytinu BESK. Kavlita srovnatelná cena nízká:) www.besk.cz
tomiik

Odeslatod Ivka v Pon 01. Lis 2004 11:27:06

Zkuste prodejce střešních krytin DEKTRADE, mají pobočky po celé republice. www.dektrade.cz
Mají i prezentační stříšky všech možných krytin, je lepší zajet, podívat se, ošahat, vybrat barvu atd. Myslím, že by doporučili i pokrývače. Ptejte se taky na slevy (případně na vyhlídky na slevy na zimu).
Hodně štěstí.
Ivka

Odeslatod Edit v Úte 02. Lis 2004 7:55:43

Tak zas tak velký cenový rozdíl mezi KM Betou a firmou Besk není!!
Edit

Odeslatod tomiik v Úte 02. Lis 2004 9:34:57

Loni jsem dal po slevě (25%) za jednu tašku BESK 14.40,- na celou střechu cca 190m2 to vyšlo včetně doplňků a střešního výlezu ke komínu na cca 60.000,- . Cena za základní tašky cca 168m2 byla 24.200,- zbytek byly doplňky-krajové tašky, pultové, odvětrávací, protisněhové, pásy proti ptákům atd. :)
tomiik

Odeslatod Edit v Úte 02. Lis 2004 12:22:16

No cena to určitě není špatná, ale abych ti pravdu řekala, slyším o této firmě poprvní, což ve mě budí jistou nedůvěru. Tím nechci říct že by jejich krytina nebyla dobrá.
My kupovali KM Betu, Briliant, 17,80/ks základní.
Edit

Odeslatod Hannah v Úte 02. Lis 2004 12:54:15

Edit,

mohu se zeptat, od které firmy jste KM Betu kupovali?
Je to docela příznivá cena.
Chtěli bychom Elegant a momentálně dávám dohromady cenové nabídky od firem.
Edit, ještě jsem se chtěla zeptat, leskne se vám střecha?
Hannah

Odeslatod Edit v Úte 02. Lis 2004 14:10:07

Tak že by zrovna házela prasátka, tak to ne, ale je lesklejší než Elegant.
Kupovali jsme ji ve stavebninách, kde máme sjednanou smlouvu o odběru materiálu na stavbu RD. Tato smlouva nezavazuje k žádnému povinému odběru, ale na jejím základě máme slevu na různé druhy zboží.
Odkud jsi? Zkus se zeptat u vás ve stavebninách jestli něco takového neposkytují.
Přihazuji foto krytiny.
Přílohy
srtecha.jpg
image/jpeg
srtecha.jpg (34.41 KB) Zobrazeno 3396 krát
Edit

Další

Zpět na Stavba a dům