Přístřešek pro auto

Moderátor: Living

Přístřešek pro auto

Odeslatod Gábina v Stř 27. Říj 2004 10:01:53

Přemýšlíme o stavbě přístřešku pro auto. Měla by to být taková pergola, kdy střecha bude z jedné strany přichycená ke stěně domu. Máte někdo zkušenosti jak do toho? Myslím rozměry, materiál ... čeho se vyvarovat apod. Díky.
Gábina

Re: Přístřešek pro auto

Odeslatod Martin v Pon 01. Lis 2004 13:57:01

Gábino, proč se pouštět do přístřešku? Není lepší postavit si rovnou garáž, kterou můžete využívat třeba i jako dílnu?
Martin

Odeslatod Helen v Pon 01. Lis 2004 14:45:38

Já myslím, že pokud opravdu nechcete víceúčelový prostor (třeba jako dílnu, jak uvádí Martin), tak je praktičtější ten dřevěný přístřešek - hezčí, levnější a autu to bohatě stačí. My jsme stavěli také svépomocí, ale začali jsme tím, že jsme si v knihovně půjčili knížku o zahradních stavbách (pergoly, altány), tam je postup podrobně popsaný i s fotkami. Asi to nejde jen tak ve zkratce nastínit na pár řádcích. Jen doporučení - dejte si pozor na dostatečný přesah střechy, ať Vám v zimě nenamrzají skla auta.
Helen

Odeslatod Jana v Úte 02. Lis 2004 7:09:07

podívej se na www.palis.cz tam je takové "LEGO" na stavění různých přístřešků
Jana

Odeslatod Pepa v Úte 02. Lis 2004 9:05:27

Já bych si teda garáž nestavěl. Vzhledem k tomu, že nejsem sváteční řidič, tak mi přijde zbytečné dávat auto do garáže.
Přístřešek je podle mě daleko lepší a modernější řešení.
Stejně auto v garáži moc neprospívá, hlavně v zimě...
Pepa

Zpět na Stavba a dům