Pokud se chystate delat sami podlahove vytapeni - nabizim zdarma pracovni silu

Moderátor: Living

Pokud se chystate delat sami podlahove vytapeni - nabizim zdarma pracovni silu

Odeslatod Aurorak v Pon 25. Říj 2004 11:13:19

Chci si podlahovku - teplovodni - taky polozit sam, lec chybi prakticke know-how. Tedy pokud se do toho nekdy v blizke dobe budete poustet - prijedu pomuzu a okoukam. (nejlepe okoli Prahy, ale asi bych prijel kamkoliv)

Jinak prosim neresme zde, ze na toto je treba profesionalni firma - to uz se resilo jinde a mnohokrat.
Aurorak

Re: Pokud se chystate delat sami podlahove vytapeni - nabizim zdarma pracovni silu

Odeslatod Toňýk v Pon 25. Říj 2004 11:59:21

Něco pro inspiraci najdete na http://www.radyptakaloskutaka.cz/d/seznam/?c=BYT (videozáznam).
Ve spojení s tepelným čerpadlem to nemá chybu....
Toňýk

Re: Pokud se chystate delat sami podlahove vytapeni - nabizim zdarma pracovni silu

Odeslatod Aurorak v Pon 25. Říj 2004 13:01:15

Diky,
tohle uz jsem pred casem videl - na tzb infu se o tom vedla diskuze ze tento system zas tak levneji nevychazi, ale pro inspiraci je to urcite vyborne. V zasade jiz mam teoretickych informaci dost, spis bych tedy ocenil to s nekym primo vyzkouset a poradne to jeste prodiskutovat.
Aurorak

Odeslatod Marcela v Úte 26. Říj 2004 13:25:23

Milý pane, nedejte se, my jsme si dělali podlahovku sami, dvě patra, dva dny a bylo namotáno ( já + můj přítel- říkal mi, že helfra nepotřebuje, že mu stačím já a taky že jo :-) ) Co se týká napojení do systému to nevím časově, to jsme dělali po večerech po chvilkách, hlavně pokud se chystáte to dělat teď ( pokud stavíte ), nezapomeńte, že bude mrznout a pokud vám v podlahovce zmrzne voda, je ámen! My jsme dnes již ve fázi regulace. Přeji vám, ať se vám to podaří.
Marcela

Odeslatod tomiik v Úte 26. Říj 2004 14:04:26

Marcelo, Vy stavíte někde u Brna??
tomiik

Odeslatod Marcela v Stř 27. Říj 2004 9:22:59

Jo, ale už jsme půl roku po kolaudaci, teď přišla na řadu garáž (bez topení) :-) M
Marcela

Zpět na Stavba a dům