Podlahove vytapeni a otykani nohou

Moderátor: Living

Podlahove vytapeni a otykani nohou

Odeslatod AAA v Úte 19. Říj 2004 15:59:37

Tak se dnes ke me donesla zkusenost jednech vlastniku podlahoveho vytapeni, ze jim i navstevam otekaji z te teple podlahy nozky, ze se pak nemuzou nacpat do bot.
Mate nekdo obdobnou zkusenost - moc se mi tomu nechce verit.
AAA

Re: Podlahove vytapeni a otykani nohou

Odeslatod Toňýk v Úte 19. Říj 2004 21:49:37

Jojo, také jsem už četl, že z toho může návštěva, která to doma nemá, dostat teplotní šok.
Objevila se tady už informace, že se z toho dá i zblbnout. Na každém šprochu.... něco na tom bude.
P.S. Tak mě napadá, když v textu vidí, že "otekaji nozky", nejde o překlep? Nemá tam být místo n "m" ?
:-)
Toňýk

Odeslatod ama v Úte 19. Říj 2004 22:43:15

Tak takovemu nesmyslu neverte.
Mame podlahove topeni skoro 10 let a zatim si nemusim kupovat o par cisel vetsi boty, ze by mi otekly nozky.Podlaha totiz neni horka, je vlazna a nestudi . Navstevy si naopak libuji , jak je jim prijemne a nikdo nechce backory . Nekteří kroutí nedůvěřivě hlavou, ze podlaha neni moc tepla a pritom je v celem byte 21 st. Mohu jen doporučit.
ama

Odeslatod AAA v Stř 20. Říj 2004 9:14:00

Asi mas pravdu budou to otekly mozky - fakt me to pobavilo :-)
Diky za komentare.
AAA

Odeslatod LENKA v Pon 20. Pro 2004 9:57:13

No, zas taková blbost to nebude. Léčím se už kolik let na lymfedém - otékají mi nohy. Můžu potvrdit, že po každé návštěvě v bytě, kde mají vytápění právě v podlaze, se hůře dostávám do bot a nohy mám více oteklé než normálně...
LENKA

Odeslatod Mila v Pon 20. Pro 2004 15:18:41

ahoj lidi,
souhlasim s Amou, podlahove topeni je idealni, mame ho taky uz asi 10 let, navstevam taky neotekaji nohy, ale libuji si, ze jim je hezky teploucko. Musim rict, ze ho nemame pustene na plne pecky tzn. teplotu kolujici vody 50-55st. C, tzn. prijemne teple dlazdicky, ne horke po celem dome.
Preji prijemne odpoledne. Mila
Mila

Odeslatod IL v Pon 20. Pro 2004 18:15:20

Je zvláštní, že když večer navštívím kamarádku, která nemá podlahové vytápění, mi také otečou nohy, netrpím žádnou nemocí.
IL

Odeslatod Jozef v Pon 20. Pro 2004 21:57:02

Pro Lenku: Možná se teplo násobí!
Jozef

Další

Zpět na Stavba a dům