Renovace dveří

Moderátor: Living

Renovace dveří

Odeslatod kamila v Úte 05. Říj 2004 12:08:53

Bydlím ve starem bytě a mam všude celodrevěné dveře majitelé předemnou je natirali pořád dokola a stále se loupou.Chtěla bych si je sama zrenovovat ale nevím jak snadno odstranit starý natěr s futer a dveří.A jakým lakem nalakovat taky nevim, poradte mi aby to bylo cenově dostupné a pro mě nenaročne.Chci si renovaci provest sama protože firmy jsou drahé.Dík Kamča
kamila

Re: Renovace dveří

Odeslatod Iveta v Úte 05. Říj 2004 14:56:06

Ahoj, tak já osobně se na tuto akci chystám, ale nechám to až na jaro. Dveře budu opalovat pistolí (to už mám nacvičené z nábytku) - mám staré dřevěné ve starém ošklivém paneláku :)
a pak je budu natírat asi bílou barvu (vchodové budou zvenku jiné). S futrama nevím - počkám až co ti někdo poradí. Jinak už teď vím, že to bude opruz, ale teď jsem si vymalovala nádherně oranžově předsíň a veškeré dveře (vchodové, do WC, koupelny, kuchyně a obýváku) se k té barvě absolutně nehodí a hlavně se mi ta barva, kterou to původní majitel natřel absolutně nelíbí. Takže držím palce a pak mi můžeš poradit.
Iveta

oranžová

Odeslatod Alice Č. v Stř 06. Říj 2004 16:27:16

Vidím, že nás milovnic oranžové je tu víc!
Alice Č.

Re: Renovace dveří

Odeslatod Mike Obi v Pon 11. Říj 2004 9:18:36

Ahoj, nedávno jsem ve starém domě který jsme koupili, opaloval všechny futra i dveře, které byly předchozími majiteli natírány osmdesát let asi úplně jakoukoli barvou, která jim přišla pod ruku. Opálil jsem pomocí opal. pistole všechny nátěry, dřevo přebrousil a natřel Herbolem s odstínem borovice (jen velmi lehký). Bylo to velmi zdlouhavé, jedny dveře a fotra mi trvaly tak dva - tři dny.Ale stálo to za to. Výsledek je úplně báječný! Na obrázku alespoň futra. (stěny ještě nejsou hotové)
Přílohy
dscf0124.jpg
image/jpeg
dscf0124.jpg (29.63 KB) Zobrazeno 1443 krát
Mike Obi

Zpět na Stavba a dům