Poprvé doma stavitel - jaké jsou nutností?

Moderátor: Living

Poprvé doma stavitel - jaké jsou nutností?

Odeslatod rashimkavel7 v Pát 31. Črc 2020 8:37:52

Moje žena a já jsme se nedávno rozhodli, že chceme navždy postavit náš domov na něco přes 2,5 akrů. Jaká jsou některá doporučení nebo musí mít budovy? Chtěli byste něco, co byste udělali jinak?

Dům bude jeden příběh, 4 bd a 2,5-3ba a zhruba 2 200 čtverečních stop. Nic příliš šíleného nebo příliš velkého. Jsme prostí lidé. Hlavně se těšíme na to, že v zemi budeme mít nějaké soukromí - právě teď jsme v sousedství s nulovou lotérií.

Jakákoli pomoc se velmi cení! Dík!
rashimkavel7

Re: Poprvé doma stavitel - jaké jsou nutností?

Odeslatod rashimkavel7 v Sob 01. Srp 2020 22:50:54

rashimkavel7 napsal:Moje žena a já jsme se nedávno rozhodli, že chceme navždy postavit náš domov na něco přes 2,5 akrů. Jaká jsou některá doporučení nebo musí mít budovy? Chtěli byste něco, co byste udělali jinak?

Dům bude jeden příběh, 4 bd a 2,5-3ba a zhruba 2 200 čtverečních stop. Nic příliš šíleného nebo příliš velkého. Jsme prostí lidé. Hlavně se těšíme na to, že v zemi budeme mít nějaké soukromí - právě teď jsme v sousedství s nulovou lotérií.https://9apps.ooo/

Jakákoli pomoc se velmi cení! Dík!

Where to begin? Have you lived with your plans through 4 seasons yet? My layout changed in the winter vs. summer and you need to carefully think of what it feels like in each room in every season. Crazy but it matters. You didn't say where you are building. I would add extra insulation and orient the roof for the best advantage of solar panels. Run all electrical lines where you can access them to make changes. Make sure your breaker panel has extra empty slots. Who knows what we will need in 30 yrs? Make sure there is conduit space from your panel to the garage. You can count on having a power wall and an electric car. Easy to install an empty conduit now, a huge pain later.
rashimkavel7

Zpět na Stavba a dům