Snažím se žít jednodušší život poté, co si uvědomím svou vla

Moderátor: Living

Snažím se žít jednodušší život poté, co si uvědomím svou vla

Odeslatod kimminpuples v Čtv 24. Říj 2019 16:59:24

Je nám líto, pokud toto místo není správné. V současné době bojuji se snahou žít jednodušší život s více času na sebe a na věci, které mě baví.

Jsem student medicíny, a přestože miluji medicínu a opravdu nevidím, jak si užívám jinou kariéru, vážně bojuji s rovnováhou mezi pracovním a soukromým životem. Považuji medicínu za tak zajímavou a většinu práce si užívám, jenom hodiny ničí duši. Skutečnost, že alespoň další čtyři roky budu muset strávit takový obrovský kus mého života studiem a prací bez jakékoli možnosti pro kariérní přestávku, mě nechává pociťovat a jako by mi chyběly další věci v životě. To pro mě předtím nebyl obrovský problém, ale za poslední rok několik lidí, které znám, zemřelo mladí. Některé z nich jsem nevěděl dobře, ale několik z nich bylo ve stejném věku jako já, a to mě opravdu přimělo přemýšlet o své vlastní úmrtnosti. Bojím se, že se mi něco takového stane, a pocit, že jsem nedosáhl všeho, co v životě chci. A toho, čeho chci dosáhnout, je spíš to, že si užívám života, cestování, koníčků a trávím čas s přáteli a rodinou než s kariérním úspěchem. Prsty zkřížené prsty budu žít do svých 90. let jako moje babička, ale někdy jsou lidé jen smůlu a je nemožné říci, co se stane v budoucnu.

Moje teta minulý rok zemřela velmi náhle, jen několik týdnů poté, co byla diagnostikována rakovina. Bylo jí teprve padesát a neměla dostatek času na to, aby si užila svého důchodu nebo svých úspor, pracovala až do okamžiku, kdy najednou měla příznaky rakoviny. Hodně mi chybí.
kimminpuples

Zpět na Stavba a dům