Rekonstrukce topení v bytě!!!!!

Moderátor: Living

Rekonstrukce topení v bytě!!!!!

Odeslatod jaimonkhan v Ned 04. Srp 2019 10:33:22

potřebovala bych poradit, zda máte někdo zkušenosti s tímto topením v bytě... Zda lze "rekonstruovat", zda se toho lze zbavit, zda to popř. neohrozí ostatní byty, když se tam dají normální trubky... Budu vděčná za jakoukoliv zkušenost. Předem děkuji. Zasílám odkaz, je to hodně podobné jako na tom prvním obrázku, bohužel mi nelze připojit fotka.
jaimonkhan

Re: Rekonstrukce topení v bytě!!!!!

Odeslatod jaimonkhan v Úte 06. Srp 2019 19:08:56

jaimonkhan napsal:potřebovala bych poradit, zda máte někdo zkušenosti s tímto topením v bytě... Zda lze " vidmate mobdro word counterrekonstruovat", zda se toho lze zbavit, zda to popř. neohrozí ostatní byty, když se tam dají normální trubky... Budu vděčná za jakoukoliv zkušenost. Předem děkuji. Zasílám odkaz, je to hodně podobné jako na tom prvním obrázku, bohužel mi nelze připojit fotka.

my issue got solved!!
jaimonkhan

Re: Rekonstrukce topení v bytě!!!!!

Odeslatod win985 v Čtv 22. Srp 2019 16:59:23

jaimonkhan napsal:potřebovala bych poradit, zda máte někdo zkušenosti s tímto topením v bytě... Zda lze "rekonstruovat", zda se toho gaana lze zbavit, zda to popř. neohrozí ostatní byty, když se tam dají normální trubky... Budu vděčná za jakoukoliv status4everyone zkušenost. Předem děkuji. Zasílám odkaz, je tobeach quoteshodně podobné jako na tom prvním obrázku, bohužel mi nelze připojit fotka.

Jo, měl jsem stejný problém, ale nyní je vyřešen
win985

Zpět na Stavba a dům