Půdorys a 3D návrhové programy pro amatéry?

Moderátor: Living

Půdorys a 3D návrhové programy pro amatéry?

Odeslatod Denver77 v Sob 03. Srp 2019 13:43:56

Rozhodli jsme se, že za několik let budeme připraveni postavit dům a já bych chtěl být co nejpřipravenější před kontaktováním architektonických firem nebo stavitelů

Protože chceme vlastní design, chci se zapojit co nejvíce a chtěli bychom všem, kteří jsou zapojeni, představit půdorys a design, který jsem před sebou vytáhl. Chápu, že se to může časem změnit, jak přicházejí odborníci, ale vždy jsme hovořili o našem ideálním domě a chtěli bychom, aby byl co nejblíže obrazu v našich hlavách

Moje otázka tedy zní - jaké jsou nejlepší programy (pokud existují) pro amatéry pro digitální vytváření obrázků domů / pokojů / půdorysů? Pokud raději chodím na kurz, abych se naučil základy, existují nějaké, které doporučujete?
Denver77

Re: Půdorys a 3D návrhové programy pro amatéry?

Odeslatod Denver77 v Ned 04. Srp 2019 22:54:20

Denver77 napsal:Rozhodli jsme se, že za několik let budeme připraveni postavit dům a já bych chtěl být co nejpřipravenější před kontaktováním architektonických firem nebo stavitelůAppvalley TutuApp Tweakbox

Protože chceme vlastní design, chci se zapojit co nejvíce a chtěli bychom všem, kteří jsou zapojeni, představit půdorys a design, který jsem před sebou vytáhl. Chápu, že se to může časem změnit, jak přicházejí odborníci, ale vždy jsme hovořili o našem ideálním domě a chtěli bychom, aby byl co nejblíže obrazu v našich hlavách

Moje otázka tedy zní - jaké jsou nejlepší programy (pokud existují) pro amatéry pro digitální vytváření obrázků domů / pokojů / půdorysů? Pokud raději chodím na kurz, abych se naučil základy, existují nějaké, které doporučujete?

my issue got solved!!
Denver77

Zpět na Stavba a dům