Odhlucneni spolecne zdi

Moderátor: Living

Odhlucneni spolecne zdi

Odeslatod Frantisek123 v Stř 13. Úno 2019 16:10:44

Dobry den, mam RD, kde je se sousedem spolecna zed. Bohuzel to je i v loznici a hned za zdi ma kotelnu, v noci je trochu slyset kotel.

Tuto spolecnou zed bych chtel odhlucnit a hledam levnou a dobrou variantu, muzete prosim poradit treba i s pro a proti? nasel jsem znacky wolf a i jine, ale prijde mi to strasne predrazene a navic se nevyznam v tech parametrech. Poradite jak ziskat za dobry peniz co nejmene muziky?

Co jsem vydedukoval, tak nejlepsi a nejrychlejsi by byla varianta s nejakou akustickou deskou co by se lepila pomoci peny na zed (bez spoju co prenasi vibrace, jednoducha montaz atd.)

Prostor od podlahy: moznost dat max 5 cm do vysky cca 70cm (postel), pak az je stropu je mozne dat tak 8 cm. Uvazoval jsem, ze bych po obvodu te postele proste soupnul / nalepil 5 cm desku bez finalni upravy, nad to drevey hranol na special hmozdenky a na to bych lepil 8cm tluste desky. Pak uz jen perlinku, lepidlo......

Rad bych se vyhnul SDK a vrtani (do podlahy se nesmi, je tam teplovod, do zdi bych take moc nevrtal)

Diky moc
Frantisek123

susu

Odeslatod pikachu88 v Stř 20. Úno 2019 5:46:55

Your post is very interesting and meaningful. How long do you spend writing and posting. I hope the following article is as good as that. happy wheels
pikachu88

Zpět na Stavba a dům