Obklad vnítřní sádrový imitace kamene

Moderátor: Living

Re: Obklad vnítřní sádrový imitace kamene

Odeslatod mattynaa v Čtv 28. Říj 2010 19:54:11

Máme podobný, taky jsme to stříkali nějakou penetrací co se na to má používat...bude to dva roky a je to pořád jako "nové" ;)
mattynaa

Odeslatod Namornik v Čtv 28. Říj 2010 20:22:50

lorsson napsal:Díky, tak to je mazec... Sice mám asi jen tři metry, ale stejně... dělal jsi spíš větší spáru, nebo menší? Nebo je to na spárování jedno? A když se to dostane na obklad, už to asi ničím nejde dolů, že?

nemam cihlicky ale imitaci nepravidelneho kamene, takze spary jsou nepravidelne a spise vetsi.

Kdyz se to dostane na obklad musi se to hned stetcem a vodu sundat dolu, pak je to OK
Namornik

Odeslatod lorsson v Sob 06. Lis 2010 18:00:47

Tak jsem chytře nalepil obklad za kamna a teď jsem četl návod na netu, kde se k podobnýmu výrobku píše, že není vhodný za kamna a krby :D . Máte to někdo nalepené taky za kamnama a jak se to chová? Jaká teplota může být v bezprostředním okolí krbových dvouplášťových kamen? Sundavat se mi to ani náhodou nechce.
lorsson

Odeslatod Namornik v Sob 06. Lis 2010 18:51:07

lorsson napsal:Tak jsem chytře nalepil obklad za kamna a teď jsem četl návod na netu, kde se k podobnýmu výrobku píše, že není vhodný za kamna a krby :D . Máte to někdo nalepené taky za kamnama a jak se to chová? Jaká teplota může být v bezprostředním okolí krbových dvouplášťových kamen? Sundavat se mi to ani náhodou nechce.

mam to druhy rok na krbu i kolem dvirek. Tam kde je to fakt rozpaleny mi praskly dve rohovky, zbytek ok. Myslim, ze pokud to neni nejak extremne rozpalene, tak by to snad vadit nemelo. To co mam, je dle vyrobce urceno i na ven no a tam je rozdil teplot i 70stupnu. V zime minus 25 v lete, kdyz na to prazi sklunce to klidne muze mit pres 50.

Takze pokud mate doma normalne 20 a pak se to rozpali treba na 60 stupnu tak je to stale mene, nez jak to dostava na frak venku. Navic voda, mraz, voda mraz, voda slunce.........
Namornik

Odeslatod lorsson v Sob 06. Lis 2010 19:12:04

Díky, tak snad to nebude nijak drastické, uvidím po zimě :palec_up: .
lorsson

Odeslatod Namornik v Ned 07. Lis 2010 8:27:02

v nejhorsim to vymlatis no :D
Namornik

Odeslatod lorsson v Ned 07. Lis 2010 8:36:19

No, to by byla sranda, dal jsem tam cihličky, to bych se umlátil :D .
lorsson

Odeslatod repadavid v Pát 14. Bře 2014 6:53:12

Dobrý den,

úprava kamenného obkladu vždy závisí na danném typu obkladu. To znamená na materiálu a výrobci. Například v našem e-shopu http://www.obkladyrepa.cz si můžete přímo ke každému obkladu zakoupit stavební chemii, určenou pro konkrétní typ.

Co se týká aplikace kamenů na kamna či do exteriérů. Na taková místa, kde jsou velké teplotní výkyvy či voda se nesmí zpravidla lepit sádrové obklady. U betonových a z přírodního kamene, toto omezení není. Snad jsem Vám pomohl.

V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat info@obkladyrepa.cz nebo spoustu informací naleznete také v našem zmiňovaném e-shopu kamenných obkladů http://www.obkladyrepa.cz

David Řepa
repadavid

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům