Jaký sprchový kout?

Moderátor: Living

Re: Jaký sprchový kout?

Odeslatod pppppp v Ned 20. Čer 2010 8:18:51

Kamarád má kupovaný sprcháč asi čtyry roky a začíná mu dole reznout a loupat se barva.
Já mám sprcháč zděný a místo žlábku mam jen gulu. Je to podstatně levnější a vzhledově to špatně nevypadá. Zkušenost s tím ale ještě nemám.
pppppp

Odeslatod paaja v Ned 20. Čer 2010 10:08:35

mourning napsal:
CZEchito napsal:Na osazení koutu bez vaničky nic není, vůbec se nemusíte bát, podlaha kousek stěny se natře tekutou lepenkou a přez rohy se dá taková páska, a přez to už se voda nedostane, a neměla by se dostat ani přez spárovací hmotu. Pokud máte šikovné zedníky nebo vy jste šikovný tak si to zvládnete osadit sám, nebo vám to může udělat ten kdo dělá Vám dělá obklady.

To bych chtěl vidět jak si to někdo dělá sám, každej zkušenej instalatér Vám řekne že nedat tam vaničku je ta největší blbost, můj bratr dělá instalatéra a tyhle rádobynovinky opravuje několikrát do měsíce.
Litou vaničku 3cm se dejte - nejlepší volba.

To opravuje svou práci? ;)
Jinak: není to žádná novinka, zděné sprcháče se dělají amatérsky už řadu let, až v poslední době jsou k dispozici speciální odtokové žlaby.
paaja

Odeslatod melkor v Ned 20. Čer 2010 20:32:46

mischanek napsal:nebo maji spec. vyspadovanou desku.. pri trose poptavani jsem pak nasel i firmu kde davali 30% slevu..

tu vyspadovanou systemovou desku tusim delaji i Hasoft-i

Další deska od Sapho
http://www.sapho-koupelny.cz/detail/van ... -90x90-cm/
melkor

Odeslatod Honza_JR v Pon 21. Čer 2010 7:24:59

mourning napsal:To bych chtěl vidět jak si to někdo dělá sám, každej zkušenej instalatér Vám řekne že nedat tam vaničku je ta největší blbost, můj bratr dělá instalatéra a tyhle rádobynovinky opravuje několikrát do měsíce.
Litou vaničku 3cm se dejte - nejlepší volba.

A co na tom jako instalatér opravuje? Možná nekvalitně namontovaný odpad ale jinak je ten sprcháč z 90% práce pro obkladače. Takže tvůj brácha instalatér maximálně podlahu zdemoluje a pak tam stejně musí nastoupit někdo kdo to zase paví po něm ;)
Honza_JR

Odeslatod CZEchito v Pon 21. Čer 2010 7:34:13

paaja napsal:
mourning napsal:
CZEchito napsal:Na osazení koutu bez vaničky nic není, ....

To bych chtěl vidět jak si to někdo dělá sám, ....

To opravuje svou práci? ;)
Jinak: není to žádná novinka, zděné sprcháče se dělají amatérsky už řadu let, až v poslední době jsou k dispozici speciální odtokové žlaby.

Taky mi to tak připadá že opravuje svou práci, buďte rád že má Váš bratr práci a neodrazujte od toho ostatní kterým se to líbí a chcou to. My jsme si to usazovali sami, pak to zedníci zabetonovali a obkladač obložil a není s tím problém už 2 roky. Někdo se prostě drží zajetých kolejí v podobě vaničky, protože si myslí že odzkoušené= nejlepší, a někdo chce zkusit něco jiného. To že Vám bratr říkal ... nikoho nezajímá, důležité jsou osobní zkušenosti a jak je můžete mít Vy když ten žlábek nemáte??? A navíc instalatér nebo zedník co nedokáže osadit vaničku, není to co by měl být.
CZEchito

Odeslatod Filo v Pon 21. Čer 2010 11:41:36

melkor napsal:
mischanek napsal:nebo maji spec. vyspadovanou desku.. pri trose poptavani jsem pak nasel i firmu kde davali 30% slevu..

tu vyspadovanou systemovou desku tusim delaji i Hasoft-i

Další deska od Sapho
http://www.sapho-koupelny.cz/detail/van ... -90x90-cm/

Hmm.. neni mi moc jasne, co se tim vyhraje proti vyspadovanemu betonu... a stoji to desnou rachu. Stejne se to preizoluje tekutou hydroizolaci stejne jako beton a spad do stredu je pakarna, musi se pouzit drobna dlazba. Ke zlabku se musou dat i velkoformatove dlazky.

Honza
Filo

Odeslatod melkor v Pon 21. Čer 2010 16:10:18

Filo napsal:Hmm.. neni mi moc jasne, co se tim vyhraje proti vyspadovanemu betonu... a stoji to desnou rachu. Stejne se to preizoluje tekutou hydroizolaci stejne jako beton a spad do stredu je pakarna, musi se pouzit drobna dlazba. Ke zlabku se musou dat i velkoformatove dlazky.
Mlelo se tady o tom, tak jsem přidal další.

Cena je vyšší než za vaničku z litého mramoru :2_angry:
melkor

Odeslatod paaja v Úte 22. Čer 2010 5:43:24

Je to skvělé varianta pro stavební firmu, která se nechce ručně spádovat beton. Vnutí to zákazníkovi jako "komplexní řešení" - stejně to zaplatí on.
paaja

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům