Betonové podlahy-firma na Jižní Moravě

Moderátor: Living

Re: Betonové podlahy-firma na Jižní Moravě

Odeslatod Cartmen v Sob 03. Dub 2010 21:01:07

Něco nového v tomhle odvětví ? 8-) zrovna chystám na podlahy.
Cartmen
Cartmen

Odeslatod Cartmen v Ned 04. Dub 2010 7:16:11

Ještě jsem se zapoměl zeptat, jaké měli požadavky na vodu a el. energii řemeslníci ? Omítkáři po mě chtěli jistič 32c.
Cartmen
Cartmen

Odeslatod sonas v Ned 04. Dub 2010 16:19:49

Ta "míchačka" má vlastní dieselový agregát. Na elektriku je hladička a varná konvice, takže žádný velký odběr ;) Vodu liješ kýblem z bečky...
sonas

Odeslatod horalka77 v Pát 25. Čer 2010 10:12:21

Hezký den všem. Trošku obnovím starší téma. Na living chodím už dlouho, nejdřív bez registrace, jen tak počíst, pak s registrací a s prosbami o radu při stavbě našeho domku. Přesto, že občas se to tu zvrhne v nemilé hádanice, pořád mám Living jako místo, kde se najdou lidé, kteří jsou ochotni poradit, varovat, podělit se o dobré či špatné zkušenosti. A to jistě prvotním záměrem diskusí na Livingu bylo. Ale abych se nerozepisovala o blbostec h, musím se s vámi podělit o zážitek, který na naší stavbě měl premiéru a asi mu nic jiného ani konkurovat nemůže. Dopředu upozorňuji, že neupřednostňuji z ČEHO, ale JAK je provedená podlaha. Do poslední chvíle jsme byli rozhodnutí pro podlahy lité, z anhydridu, ale po velmi nepříjemné zkušenosti s jednou firmnou (jednání, výmluvy, nadávky z jejich stany, milion problémů), s nervama na pochodu jsem se obrátila prostřednictvím SZ na jednoho milého člověka zde z diskusí, který byl naprosto spokojený s podlahami ve svém novém domě i s firmou, která mu to prováděla, a s jeho laskavým svolením jsem se byli na podlahy i podívat. Na rovinu, byli jsem víc než mile překvapeni. Tak jsem to "zkusili. Termín nám firma slíbila poměrně brzy a včera proběhla akce HOP. Kluci dělali jak šroubci, perfektně sehraní, průběžně nám pan majitel ukazoval roviny, bublinka na vodováze v přesném středu, VŠUDE! Naprosto jsme nechápali. Během 5 hodin udělali 170m2 dokonalých rovin. Skutečně, jak se říká, kdo neuvidí, nepochopí. Při stavbě domku jsme často dali na reference, a tahle byla skutečně perfektní a oprávněná, proto si ji ani já nemůžu nechat pro sebe. Snad mě nikdo neosočí z reklamy, není to moje firma, já jen z radosti dál doporučím vynikající partu lidí, která odvádí skutečně vynikají výsledky. Vím, že občas sem p. Sniegorski zabrousí, tak snad tohle nějak přelouská.
P: SNIEGORSKI: JSTE SUPER, VY, VAŠI CHLAPI I VÝSLEDEK VAŠÍ PRÁCE. JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJEME.
Monika z Machové
horalka77

Odeslatod horalka77 v Pát 25. Čer 2010 10:21:09

A rovněž musím poděkovat i Mendimu77, snad se na mě nebude zlobit. :-)) Díky Vám moc, jsme strašně spokojení, byli se na to nakouknout i sousedi z okolí, nechápal nikdo, firma p. Sniegorského je fakt třída. Byli úžasní, se šéfem byla i legrace, kupodivu jsem se i domluvili:-))) p. Sniegorského můžu doporučit na 1000%, s manželem jsme byli hned dnes ráno nedočkavě nakouknout, co to udělalo přes noc, a odcházeli jsme ze stavby se širokým úsměvem na rtech. A když jen tak okrajově vzpomenu finanční úsporu oproti litým podlahám - 32tis.!!! Tak ještě jednou tisíckrát díky!!! Monika
horalka77

Odeslatod Slepicka1981 v Ned 22. Led 2017 10:07:05

Budu vyrovnávat betonovou podlahu, tak jsem se chtěl zeptat na pár rad. Chci ji vyrovnávat pomocí nivelačky a na http://homezin.cz/media/jak-vyrovnat-betonovou-podlahu jsem našel návod jak na to, ale chybí mi tam údaj, jak dlouho má nivelačka schnout, abych pak na ni mohl vkročit a neponičit ji. A mělo by být v místnosti u toho otevřené okno nebo naopak zavřené? A jaká teplota by měla v místnosti být?
Slepicka1981

Odeslatod Markicek v Čtv 01. Lis 2018 14:16:00

Poradíte mi prosím nátěr na betonovou podlahu?
Markicek

Odeslatod Mlato v Pát 02. Lis 2018 11:30:03

Já jsem zvolil do garáže epoxidový nátěr, který je velice kvalitní, i když na podlahu něco spadne, tak se jí nic nestane…
Mlato

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům