Poraďte prosím stavební firmu-Zlínksý kraj

Moderátor: Living

Re: Poraďte prosím stavební firmu-Zlínksý kraj

Odeslatod trmish v Pon 07. Pro 2009 11:49:08

posyna napsal:
trmish napsal:Dobrý den,
jeden hokejista si postavil dřevostavbu ve Vizovicích mám dojem od firmy Rudolf (Slušovice), neřeknu Vám proč se pro ně rozhodl, ale mám v plánu se jít za ním zeptat co a jak je spokojen s jejih prací. V Zádveřicích se teď taky staví dřevostavba a taky se chci jít informovat. Chceme taky stavět dřevostavbu, ale můj otec staví tyto domy v Čechách a tak ji budem stavět svépomocí a částečně dodavatelsky. Klíč je drahý!!! Jinak ta jeho firma (Žďár n. Sáz.) je ochotna stavět i tady...

Který hokejista to byl prosím... třeba ho manžel zná.... taky hrál hokej ;)

Jmenuje se Mojžíš, hrává (hrával :oops: ???) za Znojmo...
"Veškeré rady a vědění vzešly ze zkušeností aneb díky všem za ně!!!"
trmish

Odeslatod Jean v Pon 07. Pro 2009 22:10:02

Trmish, proč takové tajnosti? Není to Refiz? Jsou ze Žďáru a máme od nich dům ve Zlíně. Celkově spokojenost, i když pár věcí ke zlepšení by se taky našlo.
Jean

Odeslatod trmish v Úte 08. Pro 2009 12:29:34

Jean napsal:Trmish, proč takové tajnosti? Není to Refiz? Jsou ze Žďáru a máme od nich dům ve Zlíně. Celkově spokojenost, i když pár věcí ke zlepšení by se taky našlo.

Jaké tajnosti myslíte? Chcete znát firmu kde otec pracuje? Je to http://www.studiodrevostaveb.cz . Není to vůbec tajné... To víte, vždy je co zlepšovat... S čím máte problémy??
"Veškeré rady a vědění vzešly ze zkušeností aneb díky všem za ně!!!"
trmish

Odeslatod kamoska v Úte 08. Pro 2009 12:35:45

horalka77 napsal:O dobré a spolehlivé firmě bych věděla. My máme klasiku zděný domek, práce provedené super bez nejmenších připomínek, komunikace na 1* a vícepráce 0/0 nic. :palec_up: Zadali jsme hrubou stavbu a vypadá to, že tatáž firma nám to asi i dokončí :D

Která firma to je?
kamoska

Odeslatod Jean v Úte 08. Pro 2009 13:42:00

trmish napsal:
Jean napsal:Trmish, proč takové tajnosti? Není to Refiz? Jsou ze Žďáru a máme od nich dům ve Zlíně. Celkově spokojenost, i když pár věcí ke zlepšení by se taky našlo.

Jaké tajnosti myslíte? Chcete znát firmu kde otec pracuje? Je to http://www.studiodrevostaveb.cz . Není to vůbec tajné... To víte, vždy je co zlepšovat... S čím máte problémy??

Ano, myslel jsem napsat konkrétně firmu, není třeba to psát opisem (jedna firma ze Žďáru...)
Problémy? Např. s lidmi, co dělali vodu - různé drobnosti, ale bylo jich až moc. Nakonec dost vysoká cena za vodu. Příště bych to nechal udělat někoho místního. Taky to, že si přivlastnili můj orig. návrh a udělali z něj typový dům.
Naopak bych ale vyzdvihnul skladbu stěny s provětrávanou mezerou.
Jean

Odeslatod horalka77 v Úte 08. Pro 2009 16:02:33

To kamoška:
Je to firma STAPO, z Tlumačova, jak říkám, velké plus je naprosto bezkonfliktní a pohodová komunikace a nejdůležitější je, že stavbyvedoucí používá hlavu, což se osvědčilo zejména při špatně odvedeném projektu od projektanta. Spousta věcí se řešila za pochodu a k naší naprosté spokojenosti. A v neposlední řadě věřím svému stavebnímu dozoru, který je s prací taktéž spokojen. Dokonce mě přepadla lehká nostalgie, když si po ukončení hrubé stavby odváželi st.buňku a docela se těším na jaro. Čekám na cenovou nabídku na dokončení :x-winking:
horalka77

Odeslatod lindusa v Úte 08. Pro 2009 16:10:05

My jsme stavěli dřevostavbu s firmou Mondy home - není to Zlín, ale Vlkoš u Kyjova. Montovaná dřevostavba, vše na klíč. V současnosti bydlíme necelý rok a vše OK, doporučení jsme dostali od kamaráda, který v té době bydlel v domě 3 roky -a taky dobré.
Detaily by se našli- např. vodaři nic moc - ale celkově velká spokojenost, v současnosti jsme řešili reklamaci (špatně utěsněná parotěska kolem prostupu komína, takže na půdě vlhla zevnitř panelu OSB deska) - přijeli okamžitě, opravili parotěsku ( komín dělali vodaři, když montovali kotel, hmmm) a vše OK , i ta minimální vlkost je pryč - projevovala se jen sahnutím dovnitř panelu okolo komína. Stavba provedena těměř včas, za 3 týdny zpoždění v dodávce komplet hotového domu zaplatili penále- dobrovolně, ani jsme jim neříkali. Cena přesně dle smlouvy.
Skladba stěny má uvnitř předstěnu, takže se všechna elektřina vede tudy a nezasahuje do panelu a do parotěsky - takže konstrukce se mi zdá OK, dělal se Blower door test, dopadl taky slušně. Náklady za teplo zatím neznám. Jednání s firmou super, při přípravě občas prodleva, ale jak začli, tak to bylo fajn. Přístup k této jedné reklamaci zatím perfektní. Když jsme potřebovali poradit s terasou tak přijeli, zkonzultovali, vše bez problémů. .
lindusa

Odeslatod lindusa v Úte 08. Pro 2009 16:15:37

Jen ještě dodám, komín byl jediný dělaný po Blower door testu -takže ten jsem si hlídala, jinak bychom na problém ani nepřišli, na půdě se nijak neprojevoval, bylo to takové pocení desky uvnitř panelu.
lindusa

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům