Poraďte prosím stavební firmu-Zlínksý kraj

Moderátor: Living

Poraďte prosím stavební firmu-Zlínksý kraj

Odeslatod posyna v Stř 02. Pro 2009 20:48:01

Můžete mi někdo poradit spolehlivou firmu ve Zlínském kraji? Chtěli bysme dřevostavbu(sendvičovou konstrukci).
Děkuji za tipy.
posyna

Re: Poraďte prosím stavební firmu-Zlínksý kraj

Odeslatod horalka77 v Stř 02. Pro 2009 22:20:15

Škoda, že chcete dřevostavbu, jinak bych o dobré a spolehlivé firmě věděla. My máme klasiku zděný domek, práce provedené super bez nejmenších připomínek, komunikace na 1* a vícepráce 0/0 nic. :palec_up: Zadali jsme hrubou stavbu a vypadá to, že tatáž firma nám to asi i dokončí :D
horalka77

Odeslatod posyna v Stř 02. Pro 2009 22:52:24

horalka77 napsal:Škoda, že chcete dřevostavbu, jinak bych o dobré a spolehlivé firmě věděla. My máme klasiku zděný domek, práce provedené super bez nejmenších připomínek, komunikace na 1* a vícepráce 0/0 nic. :palec_up: Zadali jsme hrubou stavbu a vypadá to, že tatáž firma nám to asi i dokončí :D

rozhodnutí stavět dřevostavbu je konečné, ale i tak díky 8-)
posyna

Odeslatod posyna v Čtv 03. Pro 2009 12:13:21

Nikdo nestaví v okolí Zlína dřevostavbu,nebo tady není žádná solidní firma...?když tak prosím i varování před "hadama"
posyna

Odeslatod trmish v Čtv 03. Pro 2009 16:58:48

Dobrý den,
jeden hokejista si postavil dřevostavbu ve Vizovicích mám dojem od firmy Rudolf (Slušovice), neřeknu Vám proč se pro ně rozhodl, ale mám v plánu se jít za ním zeptat co a jak je spokojen s jejih prací. V Zádveřicích se teď taky staví dřevostavba a taky se chci jít informovat. Chceme taky stavět dřevostavbu, ale můj otec staví tyto domy v Čechách a tak ji budem stavět svépomocí a částečně dodavatelsky. Klíč je drahý!!! Jinak ta jeho firma (Žďár n. Sáz.) je ochotna stavět i tady...
"Veškeré rady a vědění vzešly ze zkušeností aneb díky všem za ně!!!"
trmish

Odeslatod trmish v Čtv 03. Pro 2009 16:58:48

Dobrý den,
jeden hokejista si postavil dřevostavbu ve Vizovicích mám dojem od firmy Rudolf (Slušovice), neřeknu Vám proč se pro ně rozhodl, ale mám v plánu se jít za ním zeptat co a jak je spokojen s jejih prací. V Zádveřicích se teď taky staví dřevostavba a taky se chci jít informovat. Chceme taky stavět dřevostavbu, ale můj otec staví tyto domy v Čechách a tak ji budem stavět svépomocí a částečně dodavatelsky. Klíč je drahý!!! Jinak ta jeho firma (Žďár n. Sáz.) je ochotna stavět i tady...
trmish

Odeslatod posyna v Čtv 03. Pro 2009 19:59:04

My chceme stavět hodně svépomocí,ale "kostru"si chceme nechat postavit firmou, jinak jsme říkala že se do toho nikdy nenastěhuju :D
až budete mít další info, prosím napiště mi... zatím kouknu na toho Rudolfa... firma ze Žďáru=to by se nám zbytečně prodražilo....
posyna

Odeslatod trmish v Pát 04. Pro 2009 7:28:13

Jasně když budou informace tak písnu... Ještě jsem si vzpomněl, že jedna stavba stojí u Zádveřic od fy Otépka - Lužkovice. Jinak včera jsem se bavil s otcem a říkal, že bude docela problém sehnat někoho, kdo udělá čistě konstrukci.... Je to gró stavby a proto by si to firma nechala zaplatit dost těžce... No co se týče lidí od ždáru tak říkal, že oni jezdí klidně i k Praze a dál bez navýšení ceny... Hodně lidí teď couvá od stavby domů... Jinak taky říkal, že pro hodně firem co se zabývá stavbou dřevostaveb komplexně, dělají menší fy dodavatelsky... Třeba u otcovy firmy dělají jiní lidé konstrukci, jiní střechu atd.
Chce to větší partu lidí, tesař sám by to dělal dost dlouho...
trmish

Další

Zpět na Stavba a dům