firma Bahal

Moderátor: Living

Re: firma Bahal

Odeslatod eMPech v Pát 21. Úno 2014 8:37:59

Využil jsem jen standardní OR. Když se podíváte na Borabela s.r.o.
BB01.png
a Bahal ČR a.s.,
BB02.png
trochu níže jsou doplňující informace: III. Přednostní právo jediného akcionáře ... se vylučuje...,nové akcie na zvýšení základního kapitálu o částku 1.000.000,- Kč ..budou k upsání nabídnuty:...Ing. Pavlu Pěknému, r.č... Dále je v textu uvedeno: Připouští se možnost započtení peněžité pohledávky akcionáře Ing. Pavla Pěkného, r.č. 47.. Naleznete tam ještě další informace propojující obě firmy, jedná se ale o vymazané zápisy, takže současnost už bude jinak. Rozhodně s nikým ze zmíněných nemám nic společného a všechny citované informace jsou veřejně dostupné zadáním do vyhledávání v OR dle jména subjektu - Bahal, resp. Borabela.
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-$firma
eMPech

Odeslatod aRafat v Ned 23. Úno 2014 20:17:19

narazil jsem na výstavě ForPasiv na Bahal, dívám se na zkušenosti a narazím na diskuzi. Rád bych stavěl a přiznám se, že Bahal na mě budí dojem profesionální firmy, dokonce mají i prezentační dům. U Borabela jsem na prezentační dům nenarazil a zkušenosti jsem nenašel.
Mimochodem, já myslím, že aChnaton měl na mysli jiného pána z Borabela

cs.png

bb.png
bb.png (7.37 KB) Zobrazeno 1868 krát
aRafat

Odeslatod LMTU v Úte 25. Úno 2014 8:34:19

Koukám máte tady úplné soudní řízení :twisted: . Já jsem hledal informace o panu Borym z Borabela, protože mi na veletrhu vyprávěl o vesmírném materiálu aerogel, ale pak nebyl schopen dodat pár metrů té izolace. To mi na názor stačí. Takže nevím, jak chce stavět domy. :smiley25:
LMTU

Předchozí

Zpět na Stavba a dům