firma Bahal

Moderátor: Living

Re: firma Bahal

Odeslatod ihik v Úte 18. Úno 2014 15:35:15

Pane Macke, možná by bylo vhodné místo marketingu a soudů zapracovat i na spokojenosti klientů a dobrém jméně. Kolem Bahalu to poněkud "smrdí". Nevím, že bych zaznamenal např. kolem firem Atrium, Rýmařova atd. takovou vlnu emocí, článků, diskusí a pří...
ihik

Odeslatod JMacke v Stř 19. Úno 2014 13:51:15

Dobrý den,

k eMPech:
Ano, situaci aktuálně řeší naši právní zástupci.

k ihik:
O soudech tu mluvil pan eMPech. Já ani slovo.
Pro nás je spokojenost klienta rozhodující a s maximálním úsilím se snažíme, aby tomu tak bylo. To, že se na diskusích jako by náhodou vyrojí anonymní příspěvky k jedné společnosti více než k jiným může mít řadu příčin ... Věřte, že naši klienti mají k Vám jmenovaným společnostem řadu výhrad, o čemž svědčí skutečnost, že nakonec postavili dům s námi.
Jsme a budeme nadále maximálně transparentní a já se pod svůj příspěvek vždy podepíši.

Jan Macke, BAHAL ČR, a.s..
JMacke

Odeslatod eMPech v Čtv 20. Úno 2014 8:18:03

JMacke napsal:Věřte, že naši klienti mají k Vám jmenovaným společnostem řadu výhrad,..
Nezlobte se na mě, ale tohle není moc korektní jednání. Každý si může vybrat a to, že si někdo vybere vaši firmu, nemusí znamenat, že má k jiným společnostem řadu výhrad. Třeba by raději stavěli s jinými, jen si nic lepšího z finančních důvodů nemohou dovolit. To, že si nekupuji k večeři každý den biftek, ale skončím u párku s hořčicí, neznamená, že mám k bifteku řadu výhrad.
Co se týče soudů, nechci být zlým prorokem, ale kdo s čím zachází, s tím také schází. Některé věci se prostě nedělají.
eMPech

Odeslatod aChnaton v Čtv 20. Úno 2014 14:12:25

Borabela s.r.o. děkuju ale nevim co si myslet o firmě kde je jednatel kterýho najdete na Cibulkových seznamech.... :shock:
aChnaton

Odeslatod eMPech v Čtv 20. Úno 2014 15:31:34

Co znamená být v nějakým seznamu? Možná je to cesta k úspěšné firmě, jakou je Agrofert. Osobně bych raději dům od úspěšné firmy než od nějakého diletanta, který se pro svoji neschopnost ani na žádný seznam nedostal a teď to předkládá jako svoji přednost.
Nicméně jste mě přiměl se do obchodního rejstříku podívat a zjistil jsem, že společníkem Borabely s.r.o. je pan Ing. Pavel Pěkný a stejný pán sedí v dozorčí radě Bahal CŘ,a.s. a je zároveň významným akcionářem s přednostním právem. To jsem zvědav, jak se budou tyto dvě společnosti soudit o licence, jak uváděl pan Macke. ;)
eMPech

Odeslatod aChnaton v Čtv 20. Úno 2014 20:05:38

Pro eMPech

Souhlasim s Vami. Urcite nebudu cloveka soudit podle seznamu. Ale sou tam dva spolecnici... ;)
Jen nerozumim tomu,jak jste prisel na toho ing. Pekneho, ze je v dozorci rade ty firmy. Asi se divam spatne, ale ten clovek tam neni. A prozradite mi jak ste prisel na to ze je akcionar. Asi sem tupej ale nikde to nevidim. A na co ma jako prednostni pravo tak to vubec netusim kde se da najit. Existuje jinej seznam nez rejstrik?
aChnaton

Odeslatod eMPech v Čtv 20. Úno 2014 21:58:13

Díval jsem se znovu a je to vymazané, starší údaj. Ostatně tahle diskuze není o ničem. Podstatné snad je, že stejný princip stavění nabízejí minimálně dvě firmy.
eMPech

Odeslatod aChnaton v Čtv 20. Úno 2014 22:39:52

pro eMPech

jsem rad, kdyz muzu diskutovat s inteligentnim clovekem, ale ted mam pocit, ze nas tahate za nos. Na zadnem rejstriku se neda najit kdo je akcionar, a prednostni pravo je naprosty nesmysl. K cemu by bylo??? Jak to teda vite, ze je akcionar, leda ze byste byl on :D
S tema firmama se take mylite, je jich samozrejme vice, dal jsem si tu praci a prolezl jsem internet:
bahaldomy.cz
borabela.com
stavby-sunday.cz
jmdemicarr.cz
lindab.cz
corti.cz
kovodomy.cz

A ktera je tedy ta prava?
aChnaton

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům