firma Bahal

Moderátor: Living

Re: firma Bahal

Odeslatod Filo v Stř 27. Dub 2011 11:55:26

tonyno napsal:Je mi líto, že automaticky odsuzujete můj příspěvek. :o Se společností Bahal mám společného jen to, že od nich budu mít dům.

*** Teda snad...

tonyno napsal:Takže tak, prosím trošku soudnosti.

*** Takze si to shrnme... podepsal jsme smlouvu na dodavku domu a zncanou cast ceny zaplatil predem, pritom neni hotovy ani projekt pro SP, ktery se bude teprve ladit. Dum ma byt staveny v miste pomene nezvyklou technologii (pred par lety tu nejaky ocelovy domy probleskly, ale tusim ze ta firma sla do kopru...) a zkusenosti chcete teprve sdilet...

Sorry, ale na prvni pohled bych rekl, ze soudnost chybi nekomu jinemu... to zni bud jako neuveritelna mira naivity, ktera se muze strasidelne vymstit, nebo pristup nekoho, kdo netusi co s prachama a je mu uplne jedno jak do dopadne a nebo je to cely vicemene lez...

Chci verit ty naivite a v tom pripade buh bud milostiv dusi tohohle magora a dej, at financni ztrata je co nejmensi a dusevni ujma se pokud mozno trvale nepodepise na mysli, co ma jiste problemy s vnimanim reality a zrejme malo zkusenosti s nastrahami zivota. amen...

Honza
Filo

Odeslatod Danca Makovicova v Úte 21. Úno 2012 0:40:40

Ahoj, slyšela jsem od známého, že když se staví s Bahalem, drží dohodnutou cenu. Vím od spousty lidí, že při stavbě domu se VŽDYCKY navýší cena za stavbu.. Může mi tuto dobrou zkušenost s Bahalem někdo potvrdit? ;) Dana
Danca Makovicova

Odeslatod jc1 v Úte 21. Úno 2012 8:50:49

My jsme sice nestaveli s Bahalem, ale cena za dum na klic se nenavysila a vse bylo bez problemu. Takze to jde.
jc1

Odeslatod Danca Makovicova v Pát 24. Úno 2012 18:39:29

Díky za odpověď jc1, zjišťovala jsem to přímo na firmu Bahal a teď už vím, že to tak skutečně je. Mile mě to překvapilo, takže budu zjišťovat ještě další věci a možná již brzy budeme na stavbě ;)
Danca Makovicova

Odeslatod tonyno v Ned 26. Úno 2012 0:49:09

Filo napsal:Sorry, ale na prvni pohled bych rekl, ze soudnost chybi nekomu jinemu... to zni bud jako neuveritelna mira naivity, ktera se muze strasidelne vymstit, nebo pristup nekoho, kdo netusi co s prachama a je mu uplne jedno jak do dopadne a nebo je to cely vicemene lez...

Chci verit ty naivite a v tom pripade buh bud milostiv dusi tohohle magora a dej, at financni ztrata je co nejmensi a dusevni ujma se pokud mozno trvale nepodepise na mysli, co ma jiste problemy s vnimanim reality a zrejme malo zkusenosti s nastrahami zivota. amen...

Možná jsem ve vašich očích magor, nicméně baráček jsme úspěšně dostavěli, za fixní cenu, pár drobných problémů během stavby bylo, ale výsledek je prvotřídní. Věřím, že málokterá firma by nám postavila tak perfektní pasivní dům. Ad vaše narážka na lidi co neví co s prachama - my jsme se rozhodli investovat do příjemného a zdravého bydlení s minimálními náklady na provoz a vy?
Amen.

P.S. Zkušenosti z užívání domu budeme dále doplňovat na náš blog http://bahal-kleopatra.blogspot.com/.
tonyno

Odeslatod Ládínek v Čtv 31. Kvě 2012 16:24:24

Zajímavé, jak lidi, kteří nikdy neměli potřebu se na něco zeptat nebo se podělit o špatné zkušenosti, si najednou zakládají účty na livingu a budou se s námi dělit o zkušenosti z výstavby. Jistě budou více méně pozitivní. Ještě zajímavější, že se to najednou objeví i na tzb-info. ;-)
Ládínek

Odeslatod tonyno v Čtv 31. Kvě 2012 21:46:18

Ládínek napsal:Zajímavé, jak lidi, kteří nikdy neměli potřebu se na něco zeptat nebo se podělit o špatné zkušenosti, si najednou zakládají účty na livingu a budou se s námi dělit o zkušenosti z výstavby. Jistě budou více méně pozitivní. Ještě zajímavější, že se to najednou objeví i na tzb-info. ;-)

Stejně tak jako záhada, že se vaše nesmyslná nařčení objeví najednou jak na living tak i tzb. Zdáte se mi taky nějakej podezřelej, že vy máte na tzb taky účet ;o))) wow, tak to jste taky podvodník ;o)))). Bezva logika.
tonyno

Odeslatod ihik v Pát 01. Čer 2012 12:17:43

Ne, podvodníci samozřejmě nejste, jen je to moc průhledné.

Jeden zapálený bloger používá kleopatralesnov.blogspot.com, druhý bahal-kleopatra.blogspot.com.

Asi mají zákazníci Bahalu rádi stejný blog a všichni pojmenovávají svůj profil jménem produktu... asi aby to google dobře našel pro další potenciální zákazníky :)
ihik

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům