Reference na firmy ALBO, Mrňka, Carman

Moderátor: Living

Reference na firmy ALBO, Mrňka, Carman

Odeslatod Udalka v Čtv 22. Říj 2009 23:15:00

Vybíráme okna a ráda bych požádala o reference. Do užšího výběru se nám dostaly firmy Albo, Mrňka a Carman. Jde mi zejména o přístup firem, vstřícnost k zákazníkovi, zkušenosti s nainstalovanými okny, reklamace a podobně. Předem děkuji, Udalka
Udalka

Re: Reference na firmy ALBO, Mrňka, Carman

Odeslatod akap v Pát 23. Říj 2009 7:05:56

Zmíněné firmy neznám, ale pokud dáváte eurookna zkuste Eurookna Pavelka Úpice, kvalita i jednání výborné.
akap

Odeslatod Udalka v Pát 23. Říj 2009 8:38:52

No jo, já zapomněla napsat, že se jedná o dřevěná Eurookna. Úpice je pro nás daleko, jsme z Olomouckého kraje. Ale díky za odpověď. Třeba půjde někdo kolem, kdo zná.
Udalka

Odeslatod kaccerr v Pát 23. Říj 2009 17:43:17

V současné době bydlím v paneláku v Ostravě. Máme asi 2 roky dřevěná eurookna od MrŇky a jsme nadmíru spokojeni,okna jsou prostě perfektní. Nicméně Mrňka je výrobce,montáž provedla firma Term z Ostravy
kaccerr

Odeslatod Udalka v Pát 23. Říj 2009 22:24:30

Díky, Kaccere, právě Mrňka na mne dělá dobrý dojem z předběžných jednání a třeba z webovek. Není tedy z nejlevnějších, ale první reference jsou pozitivní. Třeba se připojí další.
Udalka

Odeslatod JardaS v Ned 25. Říj 2009 21:25:50

Souhlas, my máme taky nově namontovaná okna od Pavelky (trojsklo, profil IV92 mm) a velká spokojenost. Navíc montáže nezadávají externistům, ale ohlídají si to sami.
A jezdí po celé republice, Olomouc jim asi vadit nebude.

akap napsal:Zmíněné firmy neznám, ale pokud dáváte eurookna zkuste Eurookna Pavelka Úpice, kvalita i jednání výborné.
Brexit ukázal cestu!
Evropské země se mohou vrátit k volnému obchodu a cestování bez bruselské byrokracie a obírání států o suverenitu.

http://www.svobodni.cz
JardaS

Odeslatod Bartak v Ned 25. Říj 2009 22:14:57

Truhlárna Pavelka - kvalita výborná, o chování se nezmiňuji, to se rozumí samo sebou.
JardoS - jak jste to poznal ?
O firmě Albo se člověk dozví, a nejenom z branže, ale Pavelka neznám a co se týče informací na webu i moc nedozví.
A jen pro hledající na začátku - bydlet v Olomouci, tak si u mě musí všichni výrobci z okolí (a že jich do 50 km vzdušnou čarou je) podávat dveře i s futrama.

Oknům zdar a výrobcům zvlášť.
Bartak

Odeslatod Udalka v Ned 25. Říj 2009 23:45:57

"A jen pro hledající na začátku - bydlet v Olomouci, tak si u mě musí všichni výrobci z okolí (a že jich do 50 km vzdušnou čarou je) podávat dveře i s futrama."

Už jsem dnes po celém dni nedovtipná - jak tomu mám rozumět, pane Bartáku?

Ano, výrobců je zde mnoho, ale jako laici spíše hledáme větší zavedenou firmu s referencemi. A kolem nás jsou to samé plasťáky, na dřevěná okna se shání osobní reference hůře. Tak zkouším touto cestou.

Jaké jsou v branži refernce na Albo, jak zmiňujete?
Udalka

Další

Zpět na Stavba a dům