má laik šanci vybrat trochu kvalitní okna?

Moderátor: Living

Re: má laik šanci vybrat trochu kvalitní okna?

Odeslatod Adu87 v Úte 25. Čer 2019 9:35:56

Hezký den

jsme ve fázi výběru pro výměnu oken v rodiném domě.
Bohužel (?) jedno okno na domě máme již od Rehau, verzi Euro 86, která se už nevyrábí, a chceme ho zachovat, proto hledáme opět od Rehau, abychom mohli mít stejnou barvu a hledáme jak nejlepší firmu pro montáž, tak i profil

Nejlepší se mi zatím jeví nabídka od Sulko, jako jediní mě upozornili na montáž parotěsných pásek k oknům, ostatní mi nacenili pouze zaházení štukem.

Z profilů mi nacenili Synego, ale Geneo prý je celkově lepší. Cena pro nás není rozhodující

Máte prosím někdo zkušenost, jak se po letech funguje s Geneo, nebo i nějaké nové recenze k firmě Sulko (severní čechy)?

Děkuji moc !
Adu87

Re: má laik šanci vybrat trochu kvalitní okna?

Odeslatod MartyX v Úte 25. Čer 2019 19:24:26

Adu87 napsal:Hezký den

jsme ve fázi výběru pro výměnu oken v rodiném domě.
Bohužel (?) jedno okno na domě máme již od Rehau, verzi Euro 86, která se už nevyrábí, a chceme ho zachovat, proto hledáme opět od Rehau, abychom mohli mít stejnou barvu a hledáme jak nejlepší firmu pro montáž, tak i profil

Nejlepší se mi zatím jeví nabídka od Sulko, jako jediní mě upozornili na montáž parotěsných pásek k oknům, ostatní mi nacenili pouze zaházení štukem.

Z profilů mi nacenili Synego, ale Geneo prý je celkově lepší. Cena pro nás není rozhodující

Máte prosím někdo zkušenost, jak se po letech funguje s Geneo, nebo i nějaké nové recenze k firmě Sulko (severní čechy)?

Děkuji moc !

Jednu takovou recenzi k firmě Sulko si tu můžete najít, už bych to nich nešel! Mám stejný profil Rehau Euro 86 pro 3skla. Barvu, o tu strach nemějte, to jsou folie které jsou stále v totožném dekoru. Pokud ovšem nebyl dekor vyřazen u samotného výrobce, pak nezáleží na profilu, dekor prostě už nikdo nesežene...po vyprodání zásob. Euro 86 pro 3skla není žádná pecka jak se zdá či zdálo v době jeho prodeje. 2roky na to jsem měl tu čest porovnat profily u konkurence, které již existovaly v mé době. Bohužel jsem o nich nevěděl a s poraovnáním v ceně, stejné. Profily Rehau Euro 86 s trojskly o tloušťce 36mm a dle zasklívací lišty soudím, že zvládne tak 40mm. Když jsem to porovnal pak porovnal se standardem konkurence 48mm, bylo mi do pláče! Reklamace a nedodělky stavby jsem firmu Sulko donutil odstranit před dokončením reklamace když jsem vyzval samotné vedení! Do té doby se se mnou nebavili. JIŽ NIKDY VÍCE. Každá firma má své pro a proti, čili já už z principu nedoporučuji. Jsou to Vaše peníze, Vaše rozhodnutí, nikdo za Vás neponese následky nakonec nevyhovujícího produktu.
Chvátám, sorry za pravopys. Kdo nechápe, má smůlu. Ostatním dík za pochopení.

REKLAMA: http://www.stavby-domek.cz, http://www.ippk.cz,http://www.vlkovsoft.cz

Už bydlíííím a řeším drobnosti.
MartyX

Předchozí

Zpět na Stavba a dům