Okna z Rehau Geneo

Moderátor: Living

Re: Okna z Rehau Geneo

Odeslatod Fičák v Úte 01. Zář 2009 12:03:45

Tomula: Koukám, že Sulko konečně dělá lepší parametry. ¨Co se týče ceny - zkus je opravdu přitlačit a říci, že nabídku mám srovnatelnou a za jiný peníz. Správný prodejce by ji měl zohlednit. Ale nevím co dneska- práce májí prý fůru, tak je třeba nový zakázky vůbec netlačí. Jinak dafe stříbrný dekor dělá taky. Skryté kování jsme osobně neřešil. Tu izolaci mi tam dali tenkrát jako plusový bonbónek,pže s tím teprve začínali.
Jak to máš řešený s chodovými dveřmi?
Fičák

Odeslatod tomula v Úte 01. Zář 2009 12:50:49

Vchodove dvere zatim nevim, co jsem se dival na Perito tak je to strasne tenke meziskelni ramecek snad ani ne 1 cm, takze parametry budou asi bidne. Jedina varianta co me zatim napada aby ty dvere meli slusne parametry tak snad celoprosklene s trojsklem. Nebo mozna vypln od jineho vyrobce nez perito ale podle me parametry budou podobne.
tomula

Odeslatod Fičák v Úte 01. Zář 2009 13:01:07

Obávám se, že ti to příliš nepomůže. Rám stejně bude odpovídat průměrnému standardu, takže 3skla jsou zbytečná. Výrobci na to zatím dlabou. Spíš si ohlídej, aby dvěře opravdu dovíraly a nedělaly se mezery na spodním rohu jak je obecně rozšířené (proto je dobré 3bodové zavírání). Já to musel aliminovat tak, že mám zádvěří. Jinak to prostě nešlo.
Fičák

Odeslatod AAA... v Úte 01. Zář 2009 14:24:47

Můžu se zeptat, na kolik procent slevy jste se u Genea při zasklení trojsklem u Dafe dostali?
AAA...

Odeslatod Fičák v Úte 01. Zář 2009 14:29:17

AAA: u mě to bylo tuším 31 %...včetně parapetů
Fičák

Odeslatod lorsson v Úte 01. Zář 2009 19:50:27

Bartak napsal:To Lorsson - takže v tomhle vidíte problém ?
V podstatě jednou za rok, kdyby náhodou, dneska zajet někam 100 km ?
To je ta nejmenší oběť, kterou jsem kvůli zákazníkovi ochoten udělat

Problém vidím v tom, že bych se na okna rád podíval. A jet kvůli tomu 100 či více km? :roll:
Jinak na druhou stranu jednání s firmou Decro Bzenec velmi pozitivní, to bez debat. Kéž by tak jednaly všechny firmy. Jen ta nepřítomnost zastoupení v mém kraji mě mrzí.
lorsson

Odeslatod tomula v Čtv 03. Zář 2009 11:41:04

Ficak: jak mas ty okna dlouho? Bydlis uz v dome. Dnes jsem byl opet v Sulku a ptal jsem se jeste jednou na tu izolaci v ramech a znovu mi tvrdili ze se mi budou rosit okna pokud nebudu mit rekuperaci. Ze pry okno je tak moc tesne ze neprobiha vymena vzduchu.
Jinak ja budu mit okna na NED dome. Okna budou zarovnana se zdi nebo spis tak o 1cm vysunute ze zdi. Skladba zdi bude 24+20EPS (nebo 24+25EPS). Rekuperace me zatim nechci, taky spis nez centralni rekuperaci bych uvazoval jen nad nejakyma lokalnima rekupercnima jednotkama.
tomula

Odeslatod Fičák v Čtv 03. Zář 2009 12:06:40

tomula napsal:Ficak: jak mas ty okna dlouho? Bydlis uz v dome. Dnes jsem byl opet v Sulku a ptal jsem se jeste jednou na tu izolaci v ramech a znovu mi tvrdili ze se mi budou rosit okna pokud nebudu mit rekuperaci. Ze pry okno je tak moc tesne ze neprobiha vymena vzduchu.
Jinak ja budu mit okna na NED dome. Okna budou zarovnana se zdi nebo spis tak o 1cm vysunute ze zdi. Skladba zdi bude 24+20EPS (nebo 24+25EPS). Rekuperace me zatim nechci, taky spis nez centralni rekuperaci bych uvazoval jen nad nejakyma lokalnima rekupercnima jednotkama.

Okna mám cca 6 měsíců, zatím nebydlím. Rosení neřeším. Plánuji stejně nějakou rekuperaci. BTW, ty tu rekuperaci potřebuješ jako sůl - kvalitní okna, silné izolace...Od které firmy uvažuješ rekuperaci?
Fičák

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům