Sbíjené vazníky - reference, od koho, za kolik...

Moderátor: Living

Sbíjené vazníky - reference, od koho, za kolik...

Odeslatod Beast v Pát 28. Srp 2009 15:29:22

Zdravím.
Kdo máte (nebo jste alespoň poptával) sbíjené vazníky, podělte se prosím o info, kdo vám to dělal, za kolik (a jak vycházeli ostatní), jak jste byli spokojeni, jestli to máte s nějak využitelným podkrovím... Přišla nám první nabídka a ta tedy opravdu nepotvrdila projektantovo tvrzení, že vazníky vyjdou o dost levněji než krov, chytají mě mrákoty ;)
Stavíme u Ml. Boleslavi bungalov cca 22x12 m.
Díky za zkušenosti, Ivana
Beast

Re: Sbíjené vazníky - reference, od koho, za kolik...

Odeslatod japada v Pát 28. Srp 2009 15:55:44

zdravím,
realizace byla před rokem, měli jsme 2 firmy z okolí 18x13 cenu už nevím, ale cenově vyšla lépe - Gaset Ustí n.Orlicí. Za 4h měli hotovo za pomocí jeřábu. podkroví - nanejvýš uskladnění sezonních věcí, ale mi jsme to tak chtěli.
Spokojenost.
japada

Odeslatod piny v Sob 29. Srp 2009 20:38:30

Zdravím,
mě dělali vyzníky tento týden,také na Mladoboleslavsku možno se i podívat.Výroba firma Drěvěné konstrukce Sedlčany - spokojenost.Montáž firma STAMONT také ze Sedlčan.Chytil jsem ještě 5procentní slevu. Rozměr střechy 16*9 + garáž nalepená na dúm 4*7 vše s přesanem 0,6m. Cena vyšla i s jeřabem ,který jsem si zajistil sám na 142 tisíc.Jinak jsem měl nabídky z Milevska tuším ARRBO,Greko Česká Lípa,GASET Ustí n.O.,KASPER Upice a Bios dobříš.Suvereně nejsrážší Bios.Jinak jsem zapoměl pod hřebenem máme udělaný půdní prostor asi 9*3 m.
piny

Odeslatod srato v Ned 30. Srp 2009 17:37:12

Bungalow o rozmerech 12300x12250, presahy strech 60cm, vazniky (s dopravou, DPH a montazi) 100 864,50 Kc. Mala vesnicka firma na jihu Cech
srato

Odeslatod marat v Ned 30. Srp 2009 17:43:00

piny napsal:Zdravím,
mě dělali vyzníky tento týden,také na Mladoboleslavsku možno se i podívat.Výroba firma Drěvěné konstrukce Sedlčany - spokojenost.Montáž firma STAMONT také ze Sedlčan.Chytil jsem ještě 5procentní slevu. Rozměr střechy 16*9 + garáž nalepená na dúm 4*7 vše s přesanem 0,6m. Cena vyšla i s jeřabem ,který jsem si zajistil sám na 142 tisíc.Jinak jsem měl nabídky z Milevska tuším ARRBO,Greko Česká Lípa,GASET Ustí n.O.,KASPER Upice a Bios dobříš.Suvereně nejsrážší Bios.Jinak jsem zapoměl pod hřebenem máme udělaný půdní prostor asi 9*3 m.

Zajímavé. Já měl nabídky také od Sedlčan, z Biosu + nějaké další a Bios byl nejlevnější. U Sedlčan mi vadilo, že byli nejen nejdražší, ale nabídka byla neúplná. U Biosu jsem zase dosáhl předimenzování vazníků, protože jsem je pořád strašil silnými nárazovými větry.
Instalaci mi také dělal Stamont mám ten dojem a překvapilo mě, že všechny vazníky jsou v ideální rovině.
marat

Odeslatod H+A v Ned 30. Srp 2009 19:52:45

Ahoj, nám dělala vazníky společnost Zemědělské stavby Jihlava (http://www.zsj.cz). Stavíme na Praze východ. Cena 130.000,-Kč (15,2mx10,6m). S firmou jsme byli moc spokojení, vše bez problémů, můžeme doporučit. Ceny u konkurence jsme neporovnávali, protože byli loni na podzim jediní, kteří nás neodmítli a neřekli nám, že mají čas až na jaře... :roll:
H.

http://www.sausfork.webnode.cz
H+A

Odeslatod piny v Ned 30. Srp 2009 22:05:20

marat napsal:
piny napsal:Zdravím,

Zajímavé. Já měl nabídky také od Sedlčan, z Biosu + nějaké další a Bios byl nejlevnější. U Sedlčan mi vadilo, že byli nejen nejdražší, ale nabídka byla neúplná. U Biosu jsem zase dosáhl předimenzování vazníků, protože jsem je pořád strašil silnými nárazovými větry.
Instalaci mi také dělal Stamont mám ten dojem a překvapilo mě, že všechny vazníky jsou v ideální rovině.[/quote

Nevím co Vám chybělo v nabídce od Sedlčan,mě tedy nic.Škoda ,že jsem ty nabídky od jiných firem vymazal.Od Biosu jsem měl jak loňskou tak i letošní podraženou a cena byla 180tisíc.Jo a hlavně se těšily na spolupráci.Doufám ,že mám také vše v rovině.
piny

Odeslatod Radek73 v Úte 01. Zář 2009 12:05:35

http://www.strechy-krepl.cz/products.html

pan Krepl od Prostějova - veliká spokojenost
Radek73

Další

Zpět na Stavba a dům