Okna od firmy Svět oken, provozovna Přerov

Moderátor: Living

Okna od firmy Svět oken, provozovna Přerov

Odeslatod kvetinka272 v Sob 15. Srp 2009 22:52:02

Dobrý den, sháním reference o této firmě. Mají zajímavou nabídku, ale neradi bychom naletěli. Máte někdo s nimi zkušenosti - nebo Vaši známí?
Mají v nabídce slevu až 45%. Jakou cenu bychom mohli očekávat za:
3 okna 200x130, 1 okno 160x130 a 1 okno 50x60 + zednické práce. Barva Oregon.
Díky za odpovědi.
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Re: Okna od firmy Svět oken, provozovna Přerov

Odeslatod Pospec v Ned 16. Srp 2009 10:18:26

kvetinka272 napsal:Dobrý den, sháním reference o této firmě. Mají zajímavou nabídku, ale neradi bychom naletěli. Máte někdo s nimi zkušenosti - nebo Vaši známí?
Mají v nabídce slevu až 45%. Jakou cenu bychom mohli očekávat za:
3 okna 200x130, 1 okno 160x130 a 1 okno 50x60 + zednické práce. Barva Oregon.
Díky za odpovědi.

S touto firmou jsme se setkali ( pobočka Vyškov), nevypadá špatně, Okna jsme zatím od nich nebrali ( protahuje se nám zatím koupě domu) ale udělali cenovou nabídku, poslali technika na zaměření oken i když věděli že nebudeme od nich okna 100% brát. Měli v akci 6komorový gelean plus žaluzie zdarma na všechny okna.
ceny přibližně: 200 x145 dvoudílné 6700 po slevě
134x145 jednodílné 4000 po slevě
Třetí rozměr jsme podobný neměli ale 40 x40 stálo něco kolem 2000 Kč
Všechno je u nás v bílé barvě, za barvu se připlácí cca 10% ceny okna.
Práce vyšla ( jen montáž bez zapravení) 6500 za 50,5 metru (za 8 oken a jedny balkonové dveře) takže u Vás montáž kolem 3500 nanejvýš.
Zednické zapravení jsme nechtěli protože budeme dělat ještě topení elektriku a omítky :d
Zkuste poslat nabídku i do Vyškova a Brna, na stejné nabídce byl u nás rozdíl i několik tisíc :)
Ale z vlastní zkušenosti Vám zatím neporadíme.
Pokud by jste měli zájem, můžu Vám přeposlat naši cenovou nabídku na email pokud by Vám to pomohlo :smiley25:
Pospec

Re: Okna od firmy Svět oken, provozovna Přerov

Odeslatod zahadnaosoba v Čtv 28. Pro 2017 15:02:58

s touto firmou jsem mel/a spatny zkusenosti...okna vzrobili male a zasadili nizko...parapet mam pod topenim....tato firma mi poslala lidi ktery montujou garazovy vrata a byl to Ukrajinec Slovak a Cech jedno okno se mi mlzi a kliky jsou nizko..a objednal/a jsem si jednz dvere na terasu nejdou plne otevrit jsou usazeny nizko a kliku ktera tam patri jeste ted nedodali...
zahadnaosoba

Zpět na Stavba a dům