projektant vzduchotechnika-rekuperace

Moderátor: Living

projektant vzduchotechnika-rekuperace

Odeslatod Cartmen v Ned 19. Dub 2009 11:54:51

Nemate nekdo tip na projektanta ktery se zabyva rekuperaci tepla ?
Hledam nekoho kdo by mi nakreslil projekt rekuperace za rozumne penize ,nekreslil to pul roku a hlavne se v tom trochu vyznal. Nejlepe jizni Morava.
Na internetu samozrejme kontakty jsou,ale dal bych prednost nekomu s kym mate dobre zkusenosti. Nebo i naopak s kym mate zkusenosti spatne, at se mu vyhnu :geek: Z vlastnich zkusenosti vim,ze papir snese vsechno.
Co jsem tak poptaval cenu za projekt na patrovy domek to bylo 8 000-9 000Kc. Sehnal to nekdo levneji ?
Cartmen
Cartmen

Re: projektant vzduchotechnika-rekuperace

Odeslatod VašekB v Ned 19. Dub 2009 13:05:06

I já někoho schopného scháním, ale bude to asi jako hledat jehlu v kupce sena.
VašekB

Odeslatod Šimon v Ned 19. Dub 2009 13:19:45

Mně první projekt Atrey dělali v Praze za 8.000 Kč, druhý projekt na Nilan jsem měl zdarma v ceně jednotky. Odkázal bych na firmu Setrite v Plzni, která distribuje Nilan, mají vlastní projektanty. Ta cena bude plus mínus všude stejná, liší se však úroveň. Poslední projekt, který mi dělali je včetně regulačních klapek, odlučovače mastnot z kuchyně, tlumičů hluku. Hlavní byl přístup. Rychlá komunikace mailem, osobní návštěva, konzultace. Nemám připomínek.
Šimon

Odeslatod Cartmen v Ned 19. Dub 2009 20:46:25

Šimon napsal:Mně první projekt Atrey dělali v Praze za 8.000 Kč, druhý projekt na Nilan jsem měl zdarma v ceně jednotky. Odkázal bych na firmu Setrite v Plzni, která distribuje Nilan, mají vlastní projektanty. Ta cena bude plus mínus všude stejná, liší se však úroveň. Poslední projekt, který mi dělali je včetně regulačních klapek, odlučovače mastnot z kuchyně, tlumičů hluku. Hlavní byl přístup. Rychlá komunikace mailem, osobní návštěva, konzultace. Nemám připomínek.

Diky za reakci. Uvazuji o jednotce od teto firmy takze by to byla mozna nejlepsi volba. Ten projekt zdarma byla myslim nejaka akce pres zimu, ne ?
Me osobne se zda 9 000Kc jenom za projekt vzduchariny hodne,ale asi me nic jineho nezbyde. Udelat to bez projektu a pak dumat proc to nefunguje bych neriskoval.
Cartmen
Cartmen

Odeslatod Janikaa v Ned 19. Dub 2009 21:10:59

Cartmen napsal: Ten projekt zdarma byla myslim nejaka akce pres zimu, ne ?
Dostal se mi do ruky leták o dotacích pro pasivní domy. Společenství několika firem podporuje pasivní domy a každá tam něco stavitelům nabízí . Setrite tam má projekt zdarma při zakoupení Nilan 18. Neumím sem ten obrázek vložit, ale určitě bych se na tu možnost zeptala. Možná je to jen pro pasivní domy. Platnost tam není uvedena, asi to platí při předložení letáku. To nevím jistě.
Janikaa

Odeslatod AirProject v Pon 23. Bře 2020 9:08:32

Dobrý den, chtěli bychom Vám nabídnou naše služby. Máme zkušenosti s různými projekty. Oslovte nám a mi připravíme nezávaznou cenovou nabídku na naše služby
S pozdravem Tým AirProject
https://www.airproject.cz/
AirProject

Zpět na Stavba a dům