S kým stavět na Zlínsku????

Moderátor: Living

Re: S kým stavět na Zlínsku????

Odeslatod sisi1 v Čtv 14. Srp 2008 11:08:01

Dobrý den gajdis ...sestřenice stavěla s firmou VS domy a byla spokojená ...stavba stála do 20 dnů.Já stavím s firmou ELK a jsem taky spokojená... ;)
sisi1

Odeslatod fuji v Čtv 14. Srp 2008 20:26:24

Nejedná se o dřevostavby, ale třeba se vám to bude hodit. Chtěl jsem stavět s touhle firmou ze zlínska, ale do Karviné to mají daleko, tak mě odmítli. Každopádně kdybych stavěl blíž, vzal bych si je. Je to malá firmička o pár lidech a dostal jsem na ně dobré reference od svého projektanta http://www.awp.cz/
Dřevostavbu ještě promyslete, je to přece jen zřejmě na celý život...já už jsem zmoudřel ;)
fuji

Odeslatod zaloba v Ned 19. Úno 2017 16:03:33

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI - Panorama Stavby (dnes Panorama Projekt) z Uherského Hradiště v čele s jejím jednatelem Zdeněk Svoboda nám stavěli v 2009 ve Zlíně dům.
Všechno od základu, konstrukce až po fasádu je mimořádně technologicky a řemeslně špatně provedené.
Při reklamacích vznikaly jen další škody. Náklady na opravu domu tak, aby se v něm dalo bydlet nás stály již srovnatelnou částku, kterou jsme za dům uhradili firmě Panorma Stavby. Při posouzení znalcem byla původní cena už tak o celý 1 milion nadsazena.
Připravujeme s jinými podvedenými klienty této firmy (a budoucí s názvem Panorama projekt) žalobu.
Jste-li také podvedenými klienty, prosím napište na panoramastavby.panoramaprojekt.zaloba@seznam.cz, abychom se mohli spojit a těmto podvodníkům žalobou a medializací už jednou provždy znemožnit podvádět další a další důvěřivé klienty.
zaloba

Předchozí

Zpět na Stavba a dům