S kým stavět na Zlínsku????

Moderátor: Living

S kým stavět na Zlínsku????

Odeslatod gajdis v Čtv 31. Črc 2008 8:48:31

dobrý den,

chtěla jsem vás poprosit o tipy na firmy, které staví na klíč vč. desky - nejspíše montované domy. Dobré zkušenosti atd.. děkujííííííí P.
gajdis

Re: S kým stavět na Zlínsku????

Odeslatod m@rten-work v Čtv 31. Črc 2008 9:23:10

Na zlínsku doporučuji Stabos, nebo Valentík, ale spíše to budou klasiky, ne montované.
m@rten-work

Odeslatod POLY v Čtv 31. Črc 2008 22:31:20

Já spíš poradím s kým nestavět. Valentík měl nejdřív velký zájem, později mu ale bylo zatěžko byť jen zvednout telefon, popř. vrátit dokumentaci. Je to 2-3 roky, třeba šel do sebe. Rozhodně ale nestavět s firmou 1.VASTO!
POLY

Odeslatod mendi77 v Pát 01. Srp 2008 5:45:44

Na Valentíka jsem slyšel poměrně chválu, taktéž jsem jednal s firmou DakaStav - velmi seriózní jednání, sestavili rozpočet (nabídli i velmi dobré ceny), platby nepožadovali dopředu...

Ale opět, jak bylo uvedeno, jsou to klasické domy. Pokud byste chtěla stavit dřevostavbu, tak bych měl také kontakt na pana Hodonského.

Jinak, žádná firma nebude mít jen pozitivní reference, i mě se stalo, že mi často někdo něco nenacenil a byl problém se s ním sejít k vrácení dokumentace - proto již firmám nedávám svou ofocenou dokumentaci, ale nechávám si je to nafotit, ať si s tím pak dělají co chtějí...
mendi77

Odeslatod gajdis v Pát 01. Srp 2008 6:24:46

Děkuji za radu ... ještě nejsme na 100% rozhodnuti pro dřevostavbu, ale vzhledem k rychlejšímu postupu asi vyhraje. Nepočítám, že budou jen kladné reference to by byl asi zázrak.

Děkuji i za rady :-)
gajdis

Odeslatod gajdis v Pát 01. Srp 2008 6:25:56

Pan Hodonský je jaká firma? Děkuji

mendi77 napsal:Na Valentíka jsem slyšel poměrně chválu, taktéž jsem jednal s firmou DakaStav - velmi seriózní jednání, sestavili rozpočet (nabídli i velmi dobré ceny), platby nepožadovali dopředu...

Ale opět, jak bylo uvedeno, jsou to klasické domy. Pokud byste chtěla stavit dřevostavbu, tak bych měl také kontakt na pana Hodonského.

Jinak, žádná firma nebude mít jen pozitivní reference, i mě se stalo, že mi často někdo něco nenacenil a byl problém se s ním sejít k vrácení dokumentace - proto již firmám nedávám svou ofocenou dokumentaci, ale nechávám si je to nafotit, ať si s tím pak dělají co chtějí...
gajdis

Odeslatod mendi77 v Pát 01. Srp 2008 6:39:04

Pan Hodonský je živnostník a dělá střechy, dřevostavby... Rozumný člověk, i cenově, jestli chcete kontakt, pošlete mi soukromou zprávu.
mendi77

Odeslatod Jean v Pát 01. Srp 2008 14:01:22

My jsme ve Zlíně čerstvě dostavěli s firmou Refiz. Není ze Zlína, je ze Žďáru -:) Tím chci říct, že pokud neseženete firmu z okolí, nemusíte se bát stavět s firmou z daleka. Samozřejmě je to trochu horší, protože dělníci jezdí zdaleka a dopravu si jistě započítají (i když se to schová např. do ceny materiálu), ale je to lepší, než vybrat špatnou místní firmu. U dřevostavby, která je rychle je to ale v pohodě. Dělníci bydlí na ubytovně, dokud svůj díl práce neudělají.
My jsme si nechali udělat jen holé stěny a zbytek (schody, obklady, podlahy, dveře, elektrika, vodu ne, ale taky by to šlo) místní firmy. Pak je to i trochu levnější.
Jinak ve myslím ve Vsetíně jsou VS domy, na Zlínsku známá firma, ale osobní zkušenost nemám. Taky Panorama stavby.
Jean

Další

Zpět na Stavba a dům