CELET - zkušenosti s touto firmou

Moderátor: Living

Re: CELET - zkušenosti s touto firmou

Odeslatod jaso v Sob 21. Úno 2009 19:57:24

Jinak ještě k těm firmám...
Jak pozoruji cvrkot, tak mi připadá, že v každé firmě, a nemluvím jen o dodavetelích dřevostaveb, je mnoho spolupracovníků, kteří vidí jen
příjmy a zdá se jim to, jako snadná cesta k výdělku. Ale nikdo už nevidí další subdodavatele a náklady, a to, jaká je v dnešní době platební morálka. Každý má chuť si to zkusit sám, myslí si jak během jednoho roku vydělá miliony, založí si s.r.o. a začne podnikat.
Ale brzy zjistí, že vše není tak růžové, a hledá, kde by koho oholil.
Proto není divu, že je tolik firem záhy v likvidaci, společníci se rozcházejí a zakládají další a další firmy. Nechápu, jak lidé mohou být tak nemorální - nikdo není neomylný, ale snad by měli mít tolik cti se postavit problémům a vyřešit je, a ne se chovat jako svi....
Ale boží mlýny melou...a každý se o tom časem přesvědčí sám.
jaso

Odeslatod Karolka v Stř 25. Úno 2009 13:22:42

TAK TOHLE JE SUPER PŘÍSPĚVEK....A UŽ TU NIKDO NENAPÍŠE O PLATEBNÍ MORÁLCE KLIENTŮ :lol: ...ŽE? NEVÍM, JESTLI JE FIRMA CELET NEBO JINÁ V LIKVIDACI :smiley12: , ALE CO VÍM, TAK PLATEBNÍ MORÁLKA (A CHOVÁNÍ VŮBEC) NĚKTERÝCH KLIENTŮ JE NA BODU MRAZU A FIRMÁM TO ZNAČNĚ KOMPLIKUJE SITUACI. K TOMU VÝDĚLKU:TAK ONO TO ZAS AŽ TAKOVÉ MŇAM TAKÉ NENÍ A ŠTVE MNE, KDYŽ SE ČLOVĚK FAKTICKY SNAŽÍ, DĚLÁ CO MŮŽE, HODNĚ VĚCÍ PRO KLIENTA SE ZAVŘENÝMA OČIMA A ZAŤATÝMA ZUBAMA :cry: A STEJNĚ SE NA TEHLE DISKUZÍCH JEN A JEN HANÍ A POMLOUVÁ :sick: ....JE MI TO LÍTO.
Karolka

Odeslatod HomoNovus v Stř 25. Úno 2009 14:54:38

Něco více konkrétního by nebylo, Karolko?
HomoNovus

Odeslatod Leny635 v Stř 25. Úno 2009 16:36:12

Já jsem s firmou Celet právě podepsal smlouvu a musím říci, že je to standardní a vyvážená smlouva. Sám podnikám a píšu smlouvy, tak podle toho to posuzuji. Jednám s firmou Celet více než rok, protože jsem měl problém s pozemkem a vždy bylo jednání korektní a přátelské i když jsem párkrát během toho roku změnil zadání. Takže, já jsem zatím velmi spokojen. Je fakt, že ještě nestavím, ale doufám, že nebude žádný problém.
Leny635

Odeslatod jaso v Pát 27. Úno 2009 6:04:30

já jsem nepsal, že je firma v likvidaci, ale že by nebylo divu...
K platební morálce klientů mohu říci, že jsme nikdy neplatili pozdě, vždy jsme zaplatili včas, ale firma chce zálohy při začátku hrubých montáží i když nemá dodělány věci předchozí... a jakmile od vás už žádné peníze nemá dostat, přestane s vámi komunikovat. Několikrát mění termín prací a řešení závad je v nedohlednu. A nechápu klienty, kteří si myslí, že když platí, tak si stavbu hlídat nemusí. Pokud jim nebudete stát za zadkem, kvality se nedočkáte. Smlouva je standartní,
ale je otázka jak ji dodrží v případě, že budete chtít využít svých výhod a ne jejich.
jaso

Odeslatod vladimirn v Úte 04. Srp 2009 22:53:29

Ahoj,

s CELETEM spolupracuji už nějaký čas, typový RD na klíč, zkušenosti zatím dobré. Smlouva trochu tvdrší, ale v dnešní době se není čemu divit... Dům už stojí a všechny práce probíhají +/- dle harmonogramu. Na rozdíl od jiných firem (např. bb-gruppe !!!) komunikují, řeší problémy, takže zatím mohu doporučit... :)

Hodně zdaru, Vláďa.
vladimirn

Odeslatod sancalpa v Ned 13. Pro 2009 15:32:45

Myslím, že to není firma s velkou budoucností.
Stačí se podívat na jejich stavební dozor, velmi málo zkušeností.
Jednatel se snaží uzavřít smlouvu stůj co stůj, ale jako firma nemají mnoho zkušeností.
Já jsem se nakonec rozhodl stavět s jinou firmou.
V této cenové relaci si myslím, Chýška je více na úrovni, je to více profesionální přístup.
sancalpa

Odeslatod sancalpa v Ned 13. Pro 2009 15:39:00

Souhlasím.
Ne jen o dodavetelé dřevostaveb, je mnoho spolupracovníků, kteří vidí jen příjmy a zdá se jim to, jako snadná cesta k výdělku. Ale nikdo už nevidí další subdodavatele a náklady, jaká je v dnešní době platební morálka. Pokud se budete rozhodovat, s kým stavět, zeptejte se na subdodavatele, zkuste se zeptat jich, jaké mají platební vztahy např. s firmou Celet,
co se týká řešení problémů, zkušenosti mého kolegy, který s nimi staví, problémy řeší, aby to nevypadalo, ale zkuste (kdo máte tu příležitost), nahlédnout pod slupku, co se a jak se vyřešilo, nejde dnes jen o to, něco nějak řešit, ale mít to kvalitně a včas vyřešeno, tam kolega dost zabřednul,
mít dostatek cti se postavit problémům a vyřešit je, a ne se chovat jako svi....také souhlasím.
sancalpa

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům