CELET - zkušenosti s touto firmou

Moderátor: Living

Re: CELET - zkušenosti s touto firmou

Odeslatod Zdislava v Pon 07. Bře 2016 14:47:21

Lukyne, děkujeme.
Vzhledem k tomu, že ses zaregistroval před 4 dny a toto je tvůj jediný příspěvek, poskytl jsi nám opravdu významnou informaci, i když asi s jiným obsahem, než jsi zamýšlel.

P.S. Nevíte jaký je původ rčení "dělat někomu medvědí službu" ?

Lukyn69 napsal::palec_up: Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě CELET za náš krásný domeček, který nám postavili. Za jejich profesionální přístup, jak při počátečních jednáních, tak i při realizaci samotné.
Montáž, včetně střechy trvala týden, což je neuvěřitelné a byla radost to sledovat.
Drobné problémy a nejasnosti, které se vyskytují při každé stavbě jsme vždy vyřešili k oboustranné spokojenosti a za to jim patří dík.
Ze své zkušenosti mohu tuto firmu vřele doporučit každému kdo přemýšlí o vlastním bydlení... :palec_up:
Zdislava

Odeslatod Lukyn69 v Stř 09. Bře 2016 8:49:04

Milá paní Zdislavo, nevidím problém v tom, že je přihlášení čerstvé, někdy se člověk přihlásit musí a vzhledem k tomu, že mi firma postavila dům a chci se podělit o zkušenost veřejně musel jsem se přihlásit, to dá přeci rozum i malému dítěti. Dejte mi e-mail a já vám pošlu fotky domu, který nám firma postavila i místo kde a můžete se přijet podívat. Nejde o medvědí službu, to co jsem napsal je pravda. Kdyby sem šly vložit fotky tak je vložím....každý nemá čas vkládat ke všemu komentáře. Někdo si chce prostě říci jen jedno a to důležité. Stavba domu není žádná sranda a je plno podvodníků a firem který práci odfláknout, jde o zadlužení na celý život pro většinu lidí. a když je tu někdo kdo umí, tak si myslím, že je dobré dát to vědět. A jestli vložím jeden komentář nebo tisíc je to moje věc. Každý jen nemá potřebu vše komentovat.
Lukyn69

Odeslatod Zbynek90 v Ned 15. Črc 2018 22:23:58

s němi nemám bohužel zkušenosti, ale mám zkušenosti s firmou Fibaro, díky které mám detektory po celém domě a i toto se doma hodí
Zbynek90

Předchozí

Zpět na Stavba a dům