ABradio - poslouchej online!

Nakup materialu cez internet

Moderátor: Living

Re: Nakup materialu cez internet

Odeslatod Sifo v Stř 02. Led 2008 21:10:39

Já jsem kupoval přes net, vlastně po telefonu a emailu, SDK matroš...v MPL Ostrava....nikdy před tím jsem tam nebyl, kolegův živnosťák jsem poslal emailem, dostal jsem slevu, platba byla až po dovezení matroše. Vše O.K.!!!

Dále jsem kupoval elektrokotel a taky vše v dohodnutý termín...tady do bylo dobírkou a rozdíl v ceně byl markantní. Až jsem si myslel, že ho tam někdo pájí v garáži :-)))

Vnitřní dveře taky z netu, opět vše bez problémů.

EPS z netu, taky bez problému.

Vlastně i podlahové topení mám přes net :-))))

A ještě pár drobností z netu......

Co se týče velkoobjemových materiálů (cihly, tašky, atd...) s tím zkušenost nemám....

Sifo

Odeslatod AndrejG v Stř 02. Led 2008 21:17:58

Sifo Napsal:
-------------------------------------------------------
> Vlastně i podlahové topení mám přes net )))

To ma zaujima kde, prave porovnavam rozne ponuky. :)
AndrejG

Odeslatod unreal v Stř 02. Led 2008 22:34:19

Sifo Napsal:
-------------------------------------------------------

> Vnitřní dveře taky z netu, opět vše bez problémů.

kde si kupoval tie dvere?
unreal

Odeslatod Sifo v Stř 02. Led 2008 22:50:15

to andrej : podlahovku mám od Žichlínka...jeli ke mě cca 250 km..pokud vím, momentálně už dělají po celé ČR....Jinak samozřejmě můžeš koupit jen materiál....

To unreal : dveře mám Polské Porta drzwi ( http://www.porta.com.pl/ )...ale kupované na www.stavebniny-hadex.cz ale nějak mi stránky nemůžou najet...tak nevím ??????? Jinak hadex jsou taky polské stavebniny (velká síť) a toto byla (snad ještě je) pobočka v ČR..

Sifo

Odeslatod vitnec v Čtv 03. Led 2008 8:45:20

Přes net jsem bral rockwool (izolace podkroví), strojky vypínačů, kryty vypínače,zásuvky, jističe - prostě všechno elektro - cena byla o 40% menší než ceník a běžné obchody.
Extrudovaný polystyren. Jinak jsem většinou zboží sehnal s podobnou cenu jako na netu v kamenných obchodech. Ale vždy to chce smlouvat, smlouvat a smlouvat.Často taky během stavby prostě nebyl čas něco lovit na netu...
vitnec

Odeslatod DaveX v Čtv 03. Led 2008 10:06:05

stavební materiál z ministavebnin, tašky a příslušenství na e- střechy - ale v zimě ! jinak je to po ukecání výhodnější u stavebnin ! ale asi neplatí obecně ...
SIFO : podlahovku mi bude dělat taky žichlínek - kde si prosím koupil el.kotel ? a jaký by si doporučil ??? asi chystám podobnou koncepci :)ikdyž mám nabídku od firmy na komplet dodávku podlahovky vč. topení a regulace a zdá se že vědí jak na to a cenově je to výhodnější, než to robit po částech... tak se eště rozmejšlim ..
DaveX

Odeslatod AndrejG v Čtv 03. Led 2008 22:39:10

Sifo: Diky. :)
AndrejG

Odeslatod Laďa V v Pát 04. Led 2008 10:26:54

To vitnec: Kde jsi prosím Tě na netu sehnal levněji EPS a XPS případně ty zásuvky. Co sem se díval na net tak jsem zatím našel stejné ceny jako mi nabízejí zdejší stavebniny a obchody.Nebyla by nějaká webová adresa?Díky
Laďa V

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům