Střešní okna Rooflite

Moderátor: Living

Střešní okna Rooflite

Odeslatod JardaS v Stř 27. Čer 2007 8:03:47

Dobrý den, máte někdo zkušenosti se střešními okny Rooflite?
Cena slušná a nabízejí 10 let záruku.
Vím, že mi budete doporučovat lepší značky, ale do ateliéru nad stodolou by mi to mohlo stačit, ne?
Brexit ukázal cestu!
Evropské země se mohou vrátit k volnému obchodu a cestování bez bruselské byrokracie a obírání států o suverenitu.

http://www.svobodni.cz
JardaS

Re: Střešní okna Rooflite

Odeslatod JardaS v Pon 02. Črc 2007 21:22:29

opravdu je nikdo nemá ani nezná?
Brexit ukázal cestu!
Evropské země se mohou vrátit k volnému obchodu a cestování bez bruselské byrokracie a obírání států o suverenitu.

http://www.svobodni.cz
JardaS

Odeslatod dolejslubos v Úte 28. Úno 2017 22:02:10

Mě zlákala cena a záruka 10 let a podobnost s Veluxem. Nenechal jsem si tyto střešní okna vymluvit od firmy co mě prováděla montáž. 6 oken které jsem koupil jsem nechal firmou co mě dělala střechu namontovat. Okna mám 8 let, plastový zavírací mechanizmus asi po 5 letech zežloutl a láme se, nemá ochranu proti UV. Ten ale po povolení dvou šroubků se vymění a doufám, že jde dokoupit. Jinak jsem z okny spokojen ale u jednoho okna prasknul v rohovém spoji plast. Vyrozuměl jsem výrobce když všude uvádí záruku 10 let, dle jeho pokynů poslal foto praskliny a číslo okna. Mě je i bez nějakého odborného posouzení jasné, že musí jít o vadu materiálu, která se může stát u každého výrobku. Výrobce ale reklamaci zamítl po emailu s tím, že u jejich oken není možné aby došlo k prasknutí rámu a to bez nějakého posouzení, jen na základě fotky. Takže já se z tohoto důvodu těmto oknům již vyhnu a raději si připlatím. V případě zájmu mohu na soukromí email poslat foto praskliny rámu a odpověď výrobce, jak se jednoduše staví k reklamaci.
dolejslubos

Odeslatod richardsonec v Pon 08. Kvě 2017 16:42:47

neznám tyto okna. Já jsem si vybral střešní okna pomocí heuréky a recenzí na firmu. Občas aji slídím na Facebooku. takto jen tak na fóru je to hodně těžké říci, jestli jsou ty okna dobré nebo špatné. Co člověk to nějaká zkušenost.
richardsonec

Zpět na Stavba a dům