Rušení nočního klidu- štěkot psa

Moderátor: Living

Re: Rušení nočního klidu- štěkot psa

Odeslatod marat v Ned 17. Srp 2008 9:45:55

Pokud je týden sám doma, tak co žere? Já bych mu asi pomohl na svobodu a pak by to Městský Povaleče muselo začít zajímat.
marat

Odeslatod oliving v Ned 17. Srp 2008 9:57:04

Pes je jen slabý odvárek proti kohoutovi. Prvně spustí kolem 3 ráno a tak od 4 už jede v pravidelných intervalech. Sotva člověk už,už usíná, ozve se..a za dalších 5 minut zas a zas. Správně bych měl mluvit v minulém čase, soused z druhé strany to totiž nevydržel, přeskočil plot a kouhout...no už jsem nikdy více neslyšel.
oliving

Odeslatod kaccerr v Stř 20. Srp 2008 15:48:40

pes už není nejlepší přítel člověka,pes je pouhou hračkou! Kupují si ho téměř všichni a to i takoví co neumí zvládnout sami sebe a své děti. Ale taková je už doba. U nás na sídlišti je to tak 1:1 vs lidi. Když se pak pejskaři sejdou kolem 23 večerní na pravidelné cigárko,nikoli venčení psa,neb ten by dávno chrápal jako mrtvola,tak se rozjede pravý čurbes. Ti co zrovna nejsou venku tak na ně štěkají z balkónů,případně jen tak v bytě,protože je prostě slyší. A co na to unavený pracující občan? Vlastně už by se dalo říct pacient? (ano mluvím o sobě) Otočím volume do prava a MP3 mi drtí mozek místo aby spal heavy metalem,protože nic jinného ten štěkot nepřeřve. Teda já vlastně ani nic jinného neposlouchám :o Nejvíce mne sere bílí pinč jedné p... kterého naučila sedět v osmém patře na nějaké židli na balkoně,takže ons i sedí a štěká si na co se pohne. Prostě idylické sídliště,oáza klidu,tfuj vlastně oáza hoven.... a štěkotu a arogance lidské nenávisti... :2_angry: když může vláda zdražovat cigára a čez elektřinu a rwe plyn,tak se strašně těšším až pochopí,že ty miliony čoklů někomu patří a že když jim zákonem,případně vyhláškou nařídí poplatky v řádech tisíců za rok,napaří pokuty v řádech desetitisíců za neregistraci či neodstranění výkalu, vydělají do kasy obrovské částky,tak aby mohli zadotovat naše milé a pracovité a samozřejmě slušné romáky a jinnou verbež,tak potom se vsadím,že vietnamci nebudou chodit do útulků pro potravu,ale budou je vykupovat přímo na ulici. Protože lidé prostě takoví jsou.. všem postiženým stejně jako já,přeju hodně sil a nebojte se dovolávat svého práva. Panelák je postaven pro lidi a né pro psy.
kaccerr

Odeslatod pepe9 v Sob 02. Čer 2018 11:42:37

Mohl bych take pozadat o zaslani rady na mail astro.jozef@seznam.cz
Diky moc.
pepe9

Předchozí

Zpět na Stavba a dům