Jaké Interiérové dveře?

Moderátor: Living

Jaké Interiérové dveře?

Odeslatod Fikus v Sob 18. Bře 2006 0:04:18

Můžete, prosím, napsat jaké interiérové dveře jste si pořídili (nejlépe výrobce, materiál masiv/dýha/folie, průměrná cena za dveře + obložkové zárubně, spokojenost ano/ne)?
Díky moc
Fikus

Re: Jaké Interiérové dveře?

Odeslatod Fikus v Sob 18. Bře 2006 23:11:22

Jste bez dveří?
Fikus

Odeslatod petr.402 v Ned 19. Bře 2006 7:27:55

Otázka mnoho lidí nezaujme, protože je to dost individuální.
Předpokládám, že obložky považujete za standard a jak jsem si dělal průzkum, počítám v klasickém provedení za 80cm na každé dveře 8 a více tis. Kč. Samozřejmě není problém, aby Vás zaujali dveře za 13 tis. Kč. Zase na druhou nechci ani laciné bílé provedení.
petr.402

Odeslatod Ciba v Pon 20. Bře 2006 17:25:47

Také nyní řeším tento problém. Nakonec jsme se rozhodli koupit dveře z masivu (borovice) v Baumaxu za cenu cca 3000,- a za stejnou cenu jsem sehnal truhláře, který vyrobí a namontuje obložky, také z masivu. Celkem 6tis jedny dveře. Bohužel levněji jsem to nesehnal. Rozhodnutí není jednoduché když člověk nechce panelákový "papír" v bílé barvě a zazdívací záruběň. Výrobců je spousty, ale za ceny ne pro každého. Když vezmu Sapelli a jejich masivní dveře, tak budu mít zárubeň také z "papíruů potaženou folii v barvě dveří. Cena však bude jako za masiv.

Pokud zjistíte někdo něco levněji, dejte vědet. :)
Ciba

Odeslatod Bartak v Úte 21. Bře 2006 13:14:11

to Fikus
jednou jste se mě ptal na inter.dveře při diskuzi v sekci Bydlení a design, jenže se mi nepodařilo odpovědět, protože to nešlo odeslat, speciálně tahle stránka.
Takže podívejte se na terrafelix.info, prostudujte a pakliže byste měl jakékoli otázky - napište. Barták
Bartak

Odeslatod KolumbusK v Úte 28. Bře 2006 21:14:47

Nemáte někdo zkušenost s těmito německými interiérovými dveřmi?
http://www.dvereazarubne.cz
a ev. fy Mandelli Pardubice?
KolumbusK

Odeslatod Zeck v Úte 28. Bře 2006 21:31:22

Já je viděl jen na výstavě a nevypadaly špatně. Měli tam dokonce i dveře se zárubněmi za myslím 3100,- v akci a ani dokonce nebyly hnusně bílý. Myslím, že je vystavovala zrovna fy Mandelli Pardubice.
Rád bych dveřích a firmě dozvěděl více.
Zeck

Odeslatod KolumbusK v Úte 28. Bře 2006 22:21:51

Jo, tak to jsme byli asi na stejný výstavě v Ideonu....Dneska jsem byl na jednání ve firmě a jednání bylo v pohodě....zítra bude zaměření na stavbě...budu dále informovat o cen. nabídce...
Oproti Sapelli udávají obloé hrany ve standardu, údajně lepší dodací podmínky, méně reklamací...uvidíme...
KolumbusK

Další

Zpět na Stavba a dům