Krb s plazmovou TV

Moderátor: Living

Re: Krb s plazmovou TV

Odeslatod Ivka v Stř 28. Zář 2005 21:49:40

Ja bych rekla, ze nebudes vedet, na co hledet driv. Jestli na televizi nebo na ohen.Takze nebudes mit poradne nic ani z jednoho.
Ivka

Odeslatod Namornik2 v Čtv 29. Zář 2005 5:30:46

to je stejne jako bych rekl. Telefon s fotakem?

To je blbost. Nebudes vedet co driv. Zda fotit nebo telefonovat.
Kduz nad krbem muze byt obraz, proc by tam nemela byt plazma. Neobvykle to je spis tim, ze ikdyz plazmy uz solidne zlevnily, moc lidi je doma nema a moc lidi tuhle otazku stale neresilo. Za pet let ji nad krbem bude mit polovina lidi ;-)

Namornik2

Odeslatod Anonymní v Čtv 29. Zář 2005 8:12:45

A telefon s fotakem je nejaka vyhra??? Kolik lidi pouziva fotak v telefonu jako fotak? Podle ruznych anket na Mobil.cz skoro nikdo, je to jen markeringovy trik, nekvalitni fotak - takova improvizace.
MMCH: telefonovat a fotit soucasne je uplna pitomost, ze?

Neobvykle je to spis tim, ze se lidi radi ukazuji - ja mam krb i plazmu, to jsem ale stredni vyssi trida - co kdybyste si nahodou nevsimli! :D:D:D
Chytre, hezke ani vkusne to neni, uz samotnym principe toho, proc si davame do beraku TV a proc krb.
Anonymní

Odeslatod honza1 v Čtv 29. Zář 2005 8:54:21

Plazmová tepevize můž v nouzi nahradit i krb, vždyť to "žere" skoro 300W. Výkon krbu do místnosti není o moc větší :)
A obráceně, než čumět na Vyhulené, tak to raději do plamenů (tu)
honza1

Odeslatod Cyberx v Čtv 29. Zář 2005 13:17:58

No moje 60" plazma zere kolem 600W, ale krb dava do mistnosti porad mnohem vic (radove v kW :) ). Ale stejne by se nad krb nevlezla...
Cyberx

Odeslatod Helen1 v Čtv 29. Zář 2005 13:33:26

Tak jsem si ty odkazy všechny poctivě prohlídla - ujistily mě v tom, že je to opravdu surová kombinace - atmosféru živého ohně zabít plazmou :S
Helen1

Odeslatod honza1 v Čtv 29. Zář 2005 16:09:43

Zazděte si tu placku místo krbu. Ušetříte za komín, dřevo, binec.... a ten oheň si pustíte z DVD. Navíc si můžete videokamerou nahrát různé druhy :D
honza1

Odeslatod piky v Čtv 20. Říj 2005 20:43:47

Náhodou je to mazec.Zrovna to taky řeším a 100% do toho jdu.A určitě ne kvůli tomu,abych někomu ukázal co mám.Bydlet tam budu já a od toho se to odvíjí. (tu)
piky

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům