Plastová okna - prosím o názor

Moderátor: Living

Re: Plastová okna - prosím o názor

Odeslatod Ladislav Platil v Pát 26. Srp 2005 8:27:52

... psal jste o 3-kom. profilu tak jsem reagoval, paní odbornice je fakt v tom co dělá opravdu dobrá, o tom že se prodává 50% plast. oken ve 3-kom. provedení opravdu nevím! LP.
Ladislav Platil

Odeslatod DRAGO v Pát 22. Dub 2011 15:59:09

Narazil jsem při výběru plast. oken na profil VEKA PLATINIUM EVOLUTION. Dodává fa Oknoplast group. Profil německý, výroba oken probíhá v Polsku, skla -Top Glas - a z těch mám trochu obavu - se vyrábí taky v Polsku.
Okna vypadají docela hezky a cena je výborná. Má někdo praktickou zkušenost, popř. názor?
Děkuji
DRAGO

Odeslatod Beky v Pát 29. Dub 2011 8:33:47

K tomuto dotazu se taky přidávám...prosím proč né z Polska ?
Beky

Odeslatod DukeNukem v Pát 29. Dub 2011 15:06:28

Beky napsal:K tomuto dotazu se taky přidávám...prosím proč né z Polska ?

Protože to smrdí odrbaným výrobním postupem, materiály... no však to znáte. Ale může to být jen pocit. Ale China a Polska ve u mne moc dobré jméno nemají. Jak je tam Germany, jsem spokojen :D
DukeNukem

Odeslatod Beky v Pát 29. Dub 2011 20:43:58

Moc jste mě nepotěšil ...můžete se někdo mrknout na tuto firmu,to že se v Polsku vyrábí nikde není napsáno...děkuji http://www.oknostyl.cz/
Beky

Odeslatod Beky v Sob 30. Dub 2011 6:41:31

musím podotknout,že se nejedná o RD,ale o bytový dům.Dostala jsem za úkol sehnat okna,ale dál už mi nikdo neporadil.Já laik jsem sehnala tuto firmu oknostyl.Ve čtvrtek budou vyměřovat .
Beky

Odeslatod Bartak v Ned 01. Kvě 2011 21:29:15

Beky - hlavně, že je to levné a vypadá to dobře.
Nechte si alespoň ukázat certifikaci, která firma ten Aluplst vyrábí , jinak dobré rozhodnutí
A poznámečka - v Polsku se dokonce vyrábějí velmi kvalitní okna, ale samotní Poláci z branže to netvrdí o profilech ALUPLAST
Bartak

Odeslatod Filo v Pon 02. Kvě 2011 10:49:55

DukeNukem napsal: Ale China a Polska ve u mne moc dobré jméno nemají. Jak je tam Germany, jsem spokojen :D

Jojo.. sem si pred nejakou dobou dopisoval s clovekem, co prodaval na Aukru "designove" baterie a umyvadla s heslem Nemecky design, nemecka kvalita... prislo mi to pomerna drahe a tak jsem zacal patrat pomoci Googlu... a svete div se, nejak se niceho moc nemohl dopatrat, az jsem nasel nejakej nemeckej eshop, co ten sortiment mel, ale na maily nereagoval... no a nakonec jsem nasel nejake uzivatelsky hodnoceni na ebay nebo kde a taky nejakou stranku ve firemnim katalogu o tom nemeckym eshopu...

V katalogu jmeno statutarniho zastupce, co znelo asijsky zcela zjevne, uzivatesky hodnoceni ve smyslu, desig slusnej, ale cley to je cina nejhorsiho razeni a kvalita mizerna...

I na takovy veci jde napsat GERMANY :))

Honza

PS: Tenhle obcod jsem nakonec neuzavrel.. designovy umyvadlo jsem nasel za temer polovinu v Hornbachu a skoro stejjny baterie u firmy, co mam pet kilaku od baraku a dali pet let zaruku, cena taky tak asi polovicni...
Filo

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům