ABradio - poslouchej online!

Masážní vana

Moderátor: Living

Re: Masážní vana

Odeslatod Nep v Úte 09. Úno 2010 17:22:01

My máme Riho HIT, jak boční tak spodní trysky, ale obávám se, že s tou hlučností to bude u všech výrobců podobné :(
Nep

Odeslatod melkor v Úte 09. Úno 2010 20:12:18

mendi77 napsal:Melkore, pššt, ať na tebe není uvalena daň z luxusu, tady rozebírat takové věci, že se nestydíš :D
Jenom ať si přijdou. Jsem zvědav jakou daň z Luxusu by napařili na obklady za 270Kč/m2 a dlažbu za 330. (Bambusové podlahy jim raději ukazovat nebudu ;))

Vanička z litého mramoru je čistě praktická věc. Má na výšku celé 4cm a je tak mnohem snažší ji zabudovat tak, aby byla v rovině s dlažbou.

PS: drahé polovičce se Italské obklady za 1500 prostě nelíbili.
melkor

Odeslatod jahuudka v Ned 06. Říj 2013 7:03:31

Ahoj!
Také teď s manželem stavíme a uvažujeme nad masážní vanou. Manžel se tedy nekoupe ve vaně vůbec. Já doma vanu nemám už asi 15 let a dost mi to chybí. Manželovi rodiče měli nejdříve jen obyč vanu Rosa, ta byla dobrá, ale před 4 lety si pořídíli do druhé koupelny Rosu s masážním systémem Sapho. Je tedy pravda, že oni (manžel, jeho sestra, maminka a tatínek) to moc nepoužívají. Mám pocit, že jediný, kdo si pouští masáž jsem já. Je to skvělé, hluk mi nevadí, není to tak hrozné. Kdybych si mohla vybrat, volila bych spíše víc vodních trysek a méně těch vzduchových, protože to dost šplíchá do očí, a často si puštím jenom to hydro. Já to tam u nich používám vždycky, když tam jsem (někdy i 2x denně :smile-02: ), aby se jim to při nepoužívání nerozbilo :D .
Jestli jste vodní typy, co se rádi válí ve vodě, tak si myslím, že to není vůbec špatné, protože ono to ležení ve vodě jen tak je docela nuda, když ta voda nic nedělá. Tu vanu bez masáže už nepoužívají vůbec. Viděla jsem, že asi Rako teď dělá nějaké méně hlučené systémy. :smile-10:
Za mě tedy masážní vana ano, ale ta cena....
Narazila jsem na vany zn. Wellis, nevím vůbec, co je to za kvalitu, ale nevypadá to špatně. Chtělo by to navštívit Showroom.
jahuudka

Odeslatod jarous350 v Stř 16. Dub 2014 12:54:33

Jsem tento tyden na hotelovem pokoji, kde mam v koupelne masazni vanu. Tak jsem si to pustil a nestacil jsem se divit, co z tech trysek vylitalo za usazeniny. Kvalitu koupani bych prirovnal k nejakemu vykvetlemu rybniku.
jarous350

Odeslatod daves v Stř 16. Dub 2014 13:55:40

jarous350 napsal:Jsem tento tyden na hotelovem pokoji, kde mam v koupelne masazni vanu. Tak jsem si to pustil a nestacil jsem se divit, co z tech trysek vylitalo za usazeniny. Kvalitu koupani bych prirovnal k nejakemu vykvetlemu rybniku.

Jasné. Součástí kvalitního systému je také kvalitní automatika. Je tam nádobka na desinfekci a systém se automaticky proplachuje, aby v tom přávě ten bordel nebyl. Vyžaduje to dost věcí kolem, třeba elektromagnetický ventil na přívodu vody. U levných systémů to nebude.
Sami se též se snažíme http://www.domeceksnu.cz
Řízení a monitoring přes internet http://emu.mysys.cz
Termovizní snímky zdarma http://zdarma.infravize.cz
daves

Odeslatod Irena85 v Pon 03. Črc 2017 7:54:34

Děkuji z doporučení Verčo,
mi těd s manželem také koukáme po masažní vaně a ne a ne se rozhodnout, ale ta tvoje vypadá super ;)
Irena85

Odeslatod richardsonec v Pon 17. Črc 2017 12:49:43

a funguje to ty vany? Vůbec nevím, co si o tom myslet. Zatím preferuji masáže.
richardsonec

Odeslatod frantasar v Pon 17. Črc 2017 16:39:30

Prosím, odfiltrujte si reklamy, viz výše Verča.
Po práci ve wellness studiu mohu zodpovědně říct, že kvalitní masážní vířivá vana, aby celý systém vydržel a nedocházelo k problémům s ucpáváním, tlakem, agregátem, apod., stojí kolem 300tis. Kč. Pokud vám někdo nutí něco za cenu kolem 50 tisíc, dovedete si představit, jaký zážitek asi půjde.
frantasar

Předchozí

Zpět na Stavba a dům